Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Wyjdź za mnie" w czwartkowe wieczory w Polsacie. Premiera 22 marcaDrukuj

Polsat (HD)I wszystko jasne. 22 marca Telewizja Polsat rozpocznie emisję nowego reality-show "Wyjdź za mnie". Program będzie nadawany o godz. 22:15 - zaraz po zakończeniu serialu "Przyjaciółki".

W "Wyjdź za mnie" czternaścioro singli poszukujących drugiej połówki wprowadzi się na kilka tygodni do Domu Zaręczyn - luksusowej rezydencji na nadmorskim wybrzeżu Hiszpanii. Odcięci od świata zewnętrznego mają skupić się na tym, aby dobrze poznać się nawzajem i być może zakochać. Ułatwią to wspólne wycieczki, spacery, kolacje i randki. W finale każdego odcinka uczestnicy będą mogli oświadczyć się wybranej osobie i wziąć ślub w programie.

Mieszkańcy Domu Zaręczyn będą też eliminować osoby, które nie mają szans na znalezienie miłości w programie. Na ich miejsce do rezydencji będą się wprowadzać nowi single i singielki, którzy mogą sporo namieszać, bo też szukają miłości.

"Wyjdź za mnie" powstaje na podstawie formatu "The Spouse House", należącego do TLC. Za polską wersję odpowiada Jake Vision.

Wiosną Polsat pokaże łącznie cztery nowe programy. Obok "Wyjdź za mnie" będą to jeszcze: "The story of my life. Historia naszego życia", "SuperPies" i "Umów się ze mną. Take me out".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający