Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Ola Jordan zamiast Beaty Tyszkiewicz w jury "Tańca z gwiazdami"Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdamiTancerka Ola Jordan zasiądzie w fotelu jurora ósmej edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwizdami". Zastąpi Beatę Tyszkiewicz, która zrezygnowała z udziału w show ze względów zdrowotnych.


Ola Jordan to profesjonalna tancerka polskiego pochodzenia, znana z brytyjskiej edycji programu "Taniec z gwiazdami", w której występowała przez 10 lat. W parze z dziennikarzem telewizyjnym BBC Chrissem Hollinsem zdobyła Kryształową Kulę.

Ola Jordan

Do Wielkiej Brytanii wyjechała za namową swojego męża Anglika - Jamesa Jordana, który jednocześnie jest jej partnerem tanecznym i od 18 lat tworzą szczęśliwą parę, zarówno na parkiecie, jak i w życiu. Byli jedną z najgorętszych par tanecznych występujących w brytyjskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Od kilku lat prowadzą własną szkołę tańca. W 2010 roku byli jurorami programu "Dancing on Wheels", w którym tancerze partnerują osobie poruszającej się na wózku inwalidzkim.

Ola Jordan tańczy od 10 roku życia, specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich, a jej ulubionym tańcem jest rumba. Kiedy mieszkała w Polsce jej wieloletnią nauczycielką tańca była … Iwona Pavlović. Ola jest finalistką najbardziej prestiżowych turniejów tanecznych: Międzynarodowych Zawodów Blackpool Professional Rising Stars Latin, British Championships for Professional. Ma na swoim koncie również tytuł Mistrzyni Polski w 1999 roku. Dwa lata temu napisała książkę, w której opisała swoją życiową przygodę z tańcem "Strictly Ola" ("Po prostu Ola").

Jak zareagowała na propozycję zostania jurorką w polskiej edycji programu "Taniec z gwiazdami" i co jest dla niej najważniejsze w tańcu?
"To dla mnie ogromne wyróżnienie i nowe wyzwanie zawodowe, a przy okazji spełnię największe marzenie moich rodziców, którzy nareszcie zobaczą mnie w polskiej telewizji. Do tej pory oglądali mnie tylko w brytyjskiej. Bardzo mnie też cieszy, że będę ich co tydzień odwiedzać w domu. Nie wiem tylko, jak to się skończy dla mojej figury (śmiech:-), bo uwielbiam kotlety schabowe mojej mamy i generalnie wszystko, co dla mnie ugotuje. Od 18 lat nie mieszkam w Polsce, nie znam polskich gwiazd, więc program »Taniec z gwiazdami« będzie dla mnie dużą nowością pod każdym względem. Nie chcę niczego planować, bardzo chciałabym być mile zaskoczona. A najważniejsze w tańcu są dla mnie bliskość i emocje. Taniec to moja pasja i całe moje życie."
W jury zobaczymy również: Iwonę Pavlović, Michała Malitowskiego oraz Andrzeja Grabowskiego.

Wiosną w "Tańcu z gwiazdami" wystąpi jedenaście gwiazd: Renata Kaczoruk, Angelika Mucha, Kasia Dziurska, Wiktoria Gąsiewska, Martyna Kupczyk, Beata Tadla, Jarosław Kret, Popek, Krzysztof Gojdź, Antek Smykiewicz i Dariusz Wieteska. Wśród partnerujących im tancerzy powrócą ulubieńcy publiczności, ale pojawi się też kilku debiutantów: Rafał Maserak, Tomasz Barański, Janja Lesar, Walerija Żurawlewa, Agnieszka Kaczorowska, Żora Korolyov, Jan Kliment, Michał Jeziorowski, Oskar Dziedzic, Lenka Klimentova i Kasia Vu Manh.

Start ósmej edycji już w piątek, 2 marca o godz. 20:05 w Polsacie.

Foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający