Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Codzienne paradokumenty wracają do Polsatu z nowymi odcinkamiDrukuj

Polsat (HD)Już jutro (26 lutego) Telewizja Polsat rozpocznie nadawanie premierowych odcinków czterech, codziennych seriali paradokumentalnych: "Trudne sprawy", "Dlaczego ja?", "Na ratunek 112" oraz "Gliniarze".

"Trudne sprawy" to fabularyzowane opowieści o trudnych życiowych sytuacjach. Każdy z odcinków to oddzielna historia i nowi bohaterowie. W pierwszym odcinku z najnowszej serii poznamy historię 20-letniej Mai Sęk, która samotnie wychowuje dwoje dzieci i popada w coraz większe kłopoty finansowe. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 13:00.

Serial paradokumentalny "Dlaczego ja?" opowiada uniwersalne historie, inspirowane prawdziwymi, życiowymi rozterkami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach żyjących obok nas, którym życie dramatycznie się skomplikowało. W pierwszym odcinku z najnowszej serii "Dlaczego ja?" poznamy dramatyczne perypetie 17-letniej Karoliny Mazur. Pracująca w barze dla kierowców, dziewczyna sprawia wrażenie pijanej, gdy dwaj mężczyźni - Paweł Witkowski i Daniel Kijewski molestują ją seksualnie na tylnym siedzeniu samochodu jednego z nich, podczas gdy trzeci z mężczyzn, Łukasz Robak filmuje całą sytuację. Nowe odcinki paradokumentu w dni powszednie o godzinie 14:45.

Każdego dnia w całej Polsce pod numer 112 dzwonią tysiące osób, potrzebujących pomocy. Wypadki, zasłabnięcia, czy też włamania to tylko ułamek codzienności dyżurujących przy telefonach dyspozytorów Centrum Pomocy Ratunkowej. Pracownicy Centrum muszą bez zbędnej zwłoki wezwać na miejsce zdarzenia odpowiednie służby, a przed ich przyjazdem zdalnie pomóc wszystkim potrzebującym i poszkodowanym. Główna bohaterka pierwszej opowieści w tym odcinku, Magdalena nie może pogodzić się z utratą narzeczonego, Stefana, i postanawia zemścić się. Zdesperowana kobieta wkrada się do domu swojego eks. Ma ze sobą broń myśliwską, zabija psa, a następnie grozi młodej matce, że zastrzeli ją i dziecko. W drugiej części tego odcinka zobaczymy, co może się wydarzyć, gdy grupa nastolatków urządza domową dyskotekę. Czwarty sezon serialu "Na ratunek 112" od poniedziałku do piątku o 16:30.

Docu-crime "Gliniarze" opowiada o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: st.asp. Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber), st.asp. Kuba Roguz (Piotr Mróz), asp. sztab. Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i st. asp. Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak). W najnowszych odcinkach śledczy znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Bohaterami serialu są również pozostali policjanci wydziału, technicy oraz stali informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia kryminalna. W pierwszym odcinku z najnowszej serii "Gliniarzy": Siedemnastolatka, która kilka miesięcy wcześniej uciekła z domu, zostaje znaleziona martwa. Podejrzany jest nauczyciel, z którym kiedyś miała romans - tym bardziej, że wskazała go w liście pożegnalnym. Premierowa seria "Gliniarzy" w Polsacie, poniedziałek - piątek o godz. 17:00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający