Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Udany start wiosennej ramówki Polsatu. "Taniec z gwiazdami" hitem weekenduDrukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdamiPremierowy odcinek ósmej edycji "Tańca z gwiazdami" okazał się najpopularniejszym programem rozrywkowym weekendu. Dobre wyniki oglądalności zanotowały również inne pozycje programowe Telewizji Polsat.

Podczas nadawania premierowego odcinka wiosennej serii "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" Polsat był liderem w grupie 4+. Dzięki ogromnemu audytorium 3,1 miliona widzów (premierowy odcinek siódmej edycji show w marcu 2017 roku zgromadził 2,3 miliona) stacja notowała wysokie udziały 20,4% w grupie 4+ i 15,5% w grupie 16-49.

Podczas nadawania "The story of my life. Historia naszego życia" Polsat był najlepszą stacją w grupie 4+ uzyskując udziały na poziomie 16,5% oraz 13,2% w grupie komercyjnej. Program zgromadził prawie 2 mln widzów.

Pierwsze miejsce w obu grupach audytoryjnych z zeszłego sezonu utrzymał show "Twoja twarz brzmi znajomo”. Fantastyczną zabawę przy przebojach i w towarzystwie największych gwiazd światowej i polskiej sceny muzycznej w dziewiątym sezonie oglądało niemal 1,9 miliona widzów. Dało to Polsatowi wysokie udziały: 16% w grupie wszystkich badanych i 15,6% w grupie komercyjnej.

Bardzo dobry wynik zanotowała również powtórka pierwszego odcinka dziesiątej edycji "Naszego nowego domu". Premierę misyjnego programu Polsatu w czwartek obejrzało 1,7 miliona widzów, niedziela powtórka przyciągnęła przed telewizory aż 2,1 miliona widzów. Przełożyło się to na wysokie udziały 14,4% w grupie 4+ i aż 17,4% w grupie 16-49. W trakcie nadawania programu Polsat był numerem jeden w obu grupach audytoryjnych.

Pozycję lidera w grupie 4+ stacja zachowała również w niedzielny wieczór podczas nadawania dwóch premierowych odcinków serialu "W rytmie serca". Miłosno-kryminalne perypetie bohaterów produkcji przyciągnęły przed telewizory średnio 2,4 miliona widzów. Podczas emisji pierwszego odcinka, stacja miała udziały na poziomie 13% w 4+ i 10,6% w 16-49, a przy drugim odpowiednio: 16,9% oraz 12,7%.

Dane: Nielsen Audience Measurement za Telewizją Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający