Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

Nowy sezon "Mecenas Leny Barskiej" od 31 marca w Czwórce (wideo)Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)31 marca Czwórka zaprasza na premierę drugiego sezonu serialu "Mecenas Lena Barska", który emitowany będzie w piątki i soboty o godz. 20:00.

W tym sezonie związek Leny z Maćkiem wkroczy w nowy etap, jaki wkrótce – za sprawą zawirowań w życiu ich krewnych i znajomych – okaże się pasmem nieustających wyzwań. W domu Leny zagości nadopiekuńcza matka Maćka oraz pani Krystyna, która znalazła się na życiowym zakręcie, a ogólne zamieszanie spotęgują jeszcze burzliwe koleje związku Jurka i Żanety oraz nowa "miłość życia" Aśki. W pracy mecenas Barska jeszcze bardziej zaangażuje się na rzecz pokrzywdzonych i potrzebujących pomocy.W roli tytułowej występuje Izabella Bukowska, a towarzyszą jej m.in.: Ludmiła Warzecha, Natalia Idzikiewicz, Marta Termena, Ewa Leśniak, Piotr Wiszniowski, Andrzej Pieńko, Jakub Dyniewicz i Paweł Lipnicki.

Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający