Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

20% zniżki na bilety siatkarskich Reprezentacji Polski dla klientów PlusaDrukuj

PlusZa kilka dni rozpocznie się pierwsza faza sprzedaży biletów na Siatkarskie Ligi Narodów Kobiet i Mężczyzn. Plus, który od 20 lat wspiera Polską Siatkówkę, przygotował dla swoich klientów specjalną promocję, dzięki której mogą otrzymać 20% rabatu na bilety polskich reprezentacji na mecze rozgrywane w Polsce w 2018 roku.

W tym roku Plus obchodzi jubileusz 20-lecia współpracy z Polską Siatkówą. Z tej okazji wspólnie z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej przygotowano wyjątkową promocję dla klientów Plusa "20 lat 20% zniżki", czyli możliwość zakupu tańszych o 20% biletów na wydarzenia siatkarskie z udziałem Reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn organizowane w tym roku w naszym kraju przez Polski Związek Piłki Siatkowej. Regularna sprzedaż biletów na pierwsze mecze ruszy 26 marca, ale klienci Plusa już w dniach 15-18 marca będą mogli dokonać zakupu biletów z 20% rabatem w organizowanej specjalnie dla nich przedsprzedaży.

W promocji mogą wziąć udział wszyscy klienci indywidualni oraz małe firmy (SOHO) korzystający z usług kontraktowych (abonament, mix, internet) oraz nowi i obecni użytkownicy ofert na kartę, którzy doładowali swoje konto za minimum 25 zł (jednorazowo lub jako suma zasileń w ciągu 90 dni).

Zasady promocji:
* należy wysyłać na numer 80808 bezpłatnego SMS-a o treści SIATKA,
* po weryfikacji, czy klient ma usługi w Plusie, wysyłany będzie zwrotny SMS z kodem rabatowym,
* otrzymany kod należy wpisać na stronie www.ebilet.pl podczas zakupu biletu z 20% rabatem.

Promocja trwa od 15 marca do odwołania. Bilety ze zniżką sprzedawane będą do wyczerpania ich puli. Jeden klient, bez względu na liczbę posiadanych usług w sieci Plus, może otrzymać jeden kod upoważniający do zakupu do 10 biletów.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający