Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Cyfrowy Polsat rozwiązuje problemy z HBO GO w dekoderach EVOBOX PVRDrukuj

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat udostępnia stopniowo oprogramowanie dla dekoderów EVOBOX PVR, które ma przywrócić poprawne działanie serwisu HBO GO.


Od kilku tygodni użytkownicy nie mają dostępu do usługi - widnieje komunikat o następującej treści: "(37-1-0) Serwer HBO Go jest nie dostępny. Sprawdź czy dekoder jest podłączony do sieci Internet". Soft o numerze 2.3.0, który ma rozwiązać powyższy kłopot - jest przeznaczony dla wybranej grupy dekoderów. W najbliższym czasie aktualizację otrzymają pozostałe tunery.

Oprogramowanie aktualizuje się automatycznie w trybie czuwania. Podczas normalnej pracy oprogramowanie zostanie pobrane w tle i dekoder wyświetli na ekranie TV planszę z informacją o przeprowadzeniu procesu aktualizacji. Potwierdzenie uruchomi aktualizację, natomiast odmowa spowoduje wykonanie aktualizacji w momencie przejścia dekodera w tryb czuwania.
#1 | Viking dnia 14.03.18 15:22
A ktoś może napisać na czym te problemy polegały?
#2 | PN dnia 14.03.18 15:53
@Viking Proszę. Starałem się żeby wszystko było jasne. Uśmiech
#3 | mikun8 dnia 14.03.18 18:17
Dlaczego nic nie pisaliście jak były problemy z dostępem !!!! problemy czyli brak dostępu do HBO GO były prawie dwa tygodnie żadnej wiadomości ....
#4 | Blubo24 dnia 14.03.18 19:26
Pomogło

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający