Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Uczestnicy nowego reality show "Wyjdź za mnie". Premiera już w czwartek w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat ujawniła listę uczestników nowego programu "Wyjdź za mnie". W show weźmie udział dwanaście osób z całej Polski. "Wyjdź za mnie" pojawi się na antenie Polsatu w czwartek, 22 marca o godz. 22:15.


Uczestnicy:

Anita to 32-letnia mieszkanka Krakowa. Zarządca nieruchomości, w wolnych chwilach pływa, jeździ na rolkach, tańczy. Interesuje się kulturoznawstwem. Rodzina to dla niej wszystko. Ma z nimi bardzo bliski kontakt. W kręgu znajomych jest jedyną singielką, dlatego ciężko znaleźć jej wartościowego mężczyznę. W programie chciałaby znaleźć drugą połówkę i miłość na zawsze. Marzy o romantycznym ślubie na plaży.

Aneta ma 38 lat i mieszka w Warszawie. Stylistka, kostiumografka, malarka. Określa się mianem "artystki życia". W partnerze ceni charyzmę, elegancję i szeroko pojętą fantazję. Idealny mężczyzna powinien być umięśniony, witalny i energiczny, mieć ładny uśmiech i niski głos, a dodatkowo powinien mieć zgrane uszy, ręce, stopy i nos. Jest w stanie przebaczyć wszystko, jeśli usłyszy szczere "przepraszam". Jej zdaniem w związku mężczyzna zapewnia stabilizację finansową, a kobieta ma go inspirować swoim pięknem do działania. Udział w programie to spontaniczna decyzja. Wierzy, że skoro przez tyle lat nie udało jej się znaleźć męża, znajdzie go w "Wyjdź za mnie".

Anna ma 28 lat, mieszka w Reading (Wielka Brytania) wraz z mamą i młodszą siostrą. Tata i reszta rodziny mieszkają w Polsce. Ceni sobie więzi rodzinne. Jest pielęgniarką, w wolnych chwilach trenuje siatkówkę i spotyka się ze znajomymi. Lubi także zgłębiać tajniki makijażu. Kobieta otwarta, wesoła, pewna siebie, szukająca przygód i prawdziwej miłości. Zerwała zaręczyny 2 tygodnie przed ślubem, bo poczuła, że to nie jest mężczyzna jej życia. Chce wyjść za mąż i mieć dzieci. W programie chce przeżyć interesującą przygodę i znaleźć męża.

Artur to 42-letni artysta. Mieszka w Newport Gwent (Wielka Brytania). Jego rodzina mieszka w Szczytnie. Kontaktują się od czasu do czasu. Pasjonują go: gra na gitarze, malowanie, podróże, wędkarstwo, sport, literatura i hipnologia. Jest spontaniczny i nieprzewidywalny. W partnerce docenia urodę, kobiecość i wspólne zainteresowania. Oddaje się w ręce losu, wierzy, że skoro los dał mu ten program to być może pozna kobietę swojego życia. Nie chciałby, żeby jego partnerka miała dzieci. Wierzy, że małżeństwo powinno opierać się na dążeniu do uszczęśliwiania drugiej osoby.

Grzegorz to 39-letni mieszkaniec Myszęcina. Z zawodu kierowca. Pasjonują go podróże, sport, a także samochody i dobra zabawa. Jego rodzina mieszka w tej samej miejscowości i prowadzi spokojny tryb życia. Grzegorz ma z nimi świetny kontakt. Pracowity, odpowiedzialny i zaradny życiowo. Nie przeszkadzałoby mu, gdyby jego partnerka miała dzieci. Nie lubi kłótliwych, chciwych i antypatycznych kobiet. Zależy mu na związku opartym na wzajemnym szacunku. 6 lat temu jego dziewczyna zginęła w wypadku samochodowym, co mocno odbiło się na jego psychice. Aby odreagować uciekł w imprezy i przelotne romanse. Teraz czuje, że jest gotowy na stały, oparty na wzajemnym szacunku związek. Chciałby się zakochać, ożenić i mieć dzieci.

Kamil ma 29 lat, mieszka w Zgierzu. Typ sportowca, jest zawodnikiem KSW. Mądry, uczciwy i szczery, w partnerce ceni inteligencję, poczucie humoru i uczciwość. Chciałby związać się z kobietą, która podobnie jak on będzie kochała sport. Lubi zadbane dziewczyny, nie ma nic przeciwko operacjom plastycznym, jeśli kobieta wygląda po nich lepiej i w związku z tym czuje się lepiej. Od roku nie miał żadnej relacji romantycznej. Życie sportowca pochłania go bez reszty, co utrudnia mu poszukiwania partnerki. Bardzo pewny siebie, prawdziwy samiec alfa. Woli, gdy kobiety zabiegają o jego względy. Bardzo pewny siebie, prawdziwy samiec alfa. Uważa, że warto zawalczyć o miłość i jak kochać to do grobowej deski. W programie chciałby znaleźć życiową partnerkę, a nawet żonę.

Katarzyna jest kosmetyczką. Ma 30 lat, pochodzi z Rzeszowa. Jej pasją są podróże i sport. Otwarta w relacjach z innymi ludźmi, lubi spotkania towarzyskie. Przyjaciele nazywają ją "Huragan Katrina". Ceni konserwatywne podejście do związków. W mężczyznach lubi spokój, męskość i optymizm. Zraniona jest w stanie zaplanować zemstę. Udział w programie traktuje bardzo poważnie. W słonecznej Hiszpanii chciałaby znaleźć przyszłego męża i założyć z nim rodzinę.

Laura ma 26 lat i pochodzi z Cieszyna. Ukończyła studia inżynierskie na AGH, z zawodu jest koordynatorem. Perfekcjonistka i pedantka, nie znosi bałaganu i porozrzucanych skarpetek. Uwielbia podróże, sport, teatr. Bardzo ceni sobie relacje rodzinne. Jest silnie związana z siostrą, którą uważa za najlepszą przyjaciółkę. Chrześcijanka, u mężczyzny nie zaakceptuje ateizmu. Pewna siebie i nastawiona na sukces kobieta. Spontaniczność, poczucie humoru i odpowiedzialność to trzy cechy, które powinny wyróżniać jej życiowego partnera. W programie liczy na dobrą zabawę. Chce poznać kochającego męża, z którym stworzy rodzinę.

Małgorzata jest 24-letnią mieszkanką Słupska. Z zawodu fotograf ślubny i portretowy. Kino, siłownia, spotkania ze znajomymi to jej sposób na spędzanie wolnego czasu. Rodzina jest dla niej największym wsparciem. Mieszka z mamą, z którą jest bardzo związana. Była w 7-letnim związku z obcokrajowcem, dla którego zrezygnowała ze studiów medycznych. Zerwała z nim, gdy dowiedziała się, że mężczyzna prowadzi podwójne życie. Wielka miłość okazała się bolesnym doświadczeniem miłosnym, ale także życiową lekcją, z której wyciągnęła wnioski. W programie liczy na doskonałą zabawę i znalezienie "tego jedynego". Marzy o tym, żeby to ją fotografowano w jej własnej wymarzonej sukni ślubnej.

Tadeusz to 38-letni mieszkaniec Pruszkowa. Pracuje jako kierownik spedycji. Ma dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa. Piłka nożna, siatkówka, pływanie, wędrówki po górach, czy turystyka – to jego sposób na spędzanie wolnego czasu. Lubi też dobre kino i muzykę. Otacza się pozytywnymi ludźmi , którzy dzielą z nim jego pasje i zainteresowania. Od programu oczekuje miłości, dobrej zabawy, przygody i nowych doświadczeń. Chciałby, aby jego partnerka była wierna, szczera i energiczna. Ma w sobie dużo miłości do obdarowania. Chce ponownie się zakochać, być kochanym i wziąć ślub.

Tomasz mieszka w Lublinie. 38-letni inżynier fizyk, ukończył AGH. Pochodzi z licznej rodziny, z którą utrzymuje bliskie relacje. Ma troje rodzeństwa, jego rodzice wiodą spokojne życie na wsi. Lubi aktywnie spędzać wolny czas - siatkówka, siłownia, bieganie. Wysoki, przystojny, uwielbia randki. Zazwyczaj to on kończy relacje, kobiety zabiegają o jego względy. W kobietach ceni inteligencję, nieprzeciętną urodę i szczupłą sylwetkę. W programie chciałby poznać swoją drugą połówkę, z którą stworzy rodzinę.

Waldemar mieszka w Warszawie, Ma 28 lat, pracuje jako dyrektor ds. rozwoju. Interesuje się motoryzacją, szeroko pojętym rozwojem, literaturą, turystyką. W wolnych chwilach lubi także spędzać czas ze znajomymi. Ceni sobie kontakt z rodziną. Uważa się za dojrzałego, poukładanego i zaradnego mężczyznę, z konkretnym planem na przyszłość. Pewny siebie, uśmiechnięty i dobrze ubrany. Porażki nauczyły go, co jest tak naprawdę w życiu ważne. W kobiecie najbardziej docenia odpowiedzialność, szczerość i atrakcyjność seksualną. W programie chciałby poznać wyjątkową kobietę, z którą zwiąże się na zawsze.

Dwanaście osób z całej Polski, w wieku 24-43 lata, wybranych spośród setek zgłoszeń będzie się starało odnaleźć swoją drugą połówkę. Każdy z nich jest inny, mają różne zawody, zainteresowania i przede wszystkim odmienny bagaż życiowych doświadczeń, ale łączy ich jedno - marzenie o miłości. Sześć kobiet i sześciu mężczyzn na kilka tygodni wprowadzi się do luksusowej rezydencji nad brzegiem morza. Każde z nich wchodzi do domu z nadzieją, że spotka kogoś wyjątkowego, założy z nim rodzinę i spędzi resztę życia. Podczas romantycznych kolacji, wycieczek i randek będą mieć okazję lepiej się poznać i być może w sobie zakochać.

Bohaterowie show zamieszkają w Domu Zaręczyn w pięknej, słonecznej Hiszpanii, pod czujnym okiem i opieką doświadczonych psychologów Marii Rotkiel i Tomasza Kozłowskiego. W finale każdego odcinka zobaczymy Wieczór Zaręczyn - jeśli ktoś spośród dwunastu uczestników odważy się oświadczyć i zostanie przyjęty, wówczas rozpoczną się przygotowania do wymarzonego ślubu pod okiem kamer. Na tym jednak nie koniec przygody zakochanych – jeszcze przez jakiś czas pozostaną w Domu Zaręczyn. Jednak jeśli nie dojdzie do żadnych oświadczyn lub nie zostaną one przyjęte, uczestnicy programu wytypują dwie osoby, które będą musiały opuścić program. W ich miejsce pojawią się nowi single i będą mieć szansę na odnalezienie miłości.

Foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający