Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat liderem oglądalności w grupie 4+Drukuj

Polsat (HD)W czasie nadawania wiosennych propozycji: "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", "The story of my life. Historia naszego życia", "W rytmie serca", "Kabaret na żywo" i "Twoja twarz brzmi znajomo" Telewizja Polsat jest liderem w grupie 4+. W przypadku dwóch ostatnich programów zwycięża również w grupie 16-49.

Po trzech odcinkach ósmej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" show przyciąga średnio 3,1 miliona widzów, notując wysokie udziały 20% w grupie 4+ i 16,3% w grupie 16-49. Taneczny show poprawił wyraźnie notowania pasma w porównaniu do wiosny 2017 roku. O 685 tysięcy widzów wzrosła średnia widownia. Wyraźnie wzrosły również udziały Polsatu w obu grupach: o 24% w grupie 4+ i o 44% w grupie 16-49.

Pełen wzruszających rozmów, emocji i łez program "The story of my life. Historia naszego życia" również cieszy się dużą popularnością widzów, mimo późnej pory emisji (po "Tańcu z gwiazdami"). Jak dotąd jego średnia oglądalność to ponad 1,8 miliona widzów oraz udziały: 15,6% w grupie wszystkich badanych i 14,1% w grupie komercyjnej.

Liderem w obu grupach audytoryjnych po trzech tygodniach emisji jest muzyczne show "Twoja twarz brzmi znajomo". Zaskakujące metamorfozy oraz hity polskich i światowych gwiazd muzyki w dziewiątej odsłonie programu przyciągają średnio co tydzień niemal 1,7 miliona widzów. Przekłada się to na wysokie udziały na poziomie 16,3% w grupie 16-49 i 15,2% w grupie 4+.

Stałą widownię w niedzielne wieczory utrzymuje serial "W rytmie serca". Co tydzień losy bohaterów w Kazimierzu Dolnym śledzi ponad 2,4 miliona widzów. Daje to stacji 14,4% SHR w grupie wszystkich badanych i 12% SHR w grupie komercyjnej.

Z odcinka na odcinek zwiększa się oglądalność czwartego sezonu "Kabaretu na żywo". Pierwszy - wyemitowany 4 marca oglądało niespełna 1,2 miliona widzów, drugi - 1,9 miliona, zaś w ostatnią niedzielę Kabaret Paranienormalni i ich goście przyciągnęli przed telewizory ponad 2,1 miliona widzów. Średnia oglądalność po trzech tygodniach kabaretowego show to ponad 1,7 miliona widzów. W trakcie jego emisji z wynikiem 14% w obu grupach audytoryjnych udziałów Polsat jest liderem oglądalności.

Dane: Nielsen Audience Measurement/Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający