Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Ruszyły nowe kampanie reklamowe Cyfrowego Polsatu (wideo)Drukuj

Cyfrowy PolsatRuszyły dwie nowe ogólnopolskie kampanie reklamowe promujące wprowadzone przez Cyfrowy Polsat 14 lutego br. nowe oferty telewizyjne i domowego Internetu LTE.

Pierwszy spot zachęca do skorzystania z oferty telewizyjnej Cyfrowego Polsatu, dostępnej już od 20 złotych miesięcznie i z nawet 6 miesiącami na start bez opłat. Oferta telewizyjna Cyfrowego Polsatu to najpopularniejsze stacje sportowe, ponad 40 stacji filmowych, wygodne pakiety dostosowane do potrzeb rodziny.


Spot promujący Internet domowy LTE wraz z Zestawem Internetu Domowego 300 zachęca do testowania go przez 2 miesiące za jedyne 9 złotych.


W ramach kampanii zaplanowano emisję spotów w telewizji Polsat, kanałach tematycznych Polsatu i TVS, a także w wybranych rozgłośniach radiowych. Kampanie online obejmą m.in. serwisy horyzontalne i social media.

Za scenariusz i realizację filmów odpowiada agencja GREY: Marek Górski, Jakub Kopiczyński, reżyserował Mariusz Palej (spot oferty TV) oraz Piotr Janowski (spot oferty Internet LTE). Producentem jest Mariusz Matwiejczuk, a postprodukcją zajął się LocoMotive. Zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający