Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Wielki Piątek bez "Tańca z gwiazdami" i "The story of my life" w PolsacieDrukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdamiW Wielki Piątek Telewizja Polsat zamiast premierowych odcinków programów "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" i "The story of my life. Historia naszego życia" wyemituje dramat historyczny "Zmartwychwstały".

"Zmartwychwstały" to amerykański dramat biblijny. Joseph Fiennes w roli rzymskiego trybuna, który próbuje rozwikłać zagadkę zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Na prośbę Poncjusza Piłata (Peter Firth) rzymski trybun Clavius (Joseph Fiennes) otwiera śledztwo dotyczące Jezusa z Nazaretu (Cliff Curtis). Jego zadaniem jest zbadanie sprawy rzekomego zmartwychwstania żydowskiego mesjasza i odnalezienie zaginionego ciała. Władze próbują ze wszystkich sił ostudzić emocje, które pojawiły się wśród ludzi. Nie jest to jednak łatwe. Tym bardziej, że czterdzieści dni po zmartwychwstaniu Chrystusa dochodzi w Jeruzalem do powstania. Reżyserem filmu jest Kevin Reynolds, twórca filmów "Robin Hood: Książę złodziei" i "Wodny świat"."Zmartwychwstały" w Wielki Piątek - 30 marca o godz. 20:10 w Polsacie.

Kolejne odcinki "Tańca z gwiazdami" i "Historii naszego życia" Telewizja Polsat pokaże w następny piątek - 6 kwietnia. Odpowiednio o 20:05 i 22:05.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający