Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Dorota Gawryluk dyrektorem pionu informacji i publicystyki PolsatuDrukuj

Polsat News (HD)Dorota Gawryluk została nowym dyrektorem pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat. Henryk Sobierajski, dotychczasowy szef pionu, będzie odpowiedzialny za utworzenie agencji informacyjnej w formie nowej spółki w ramach grupy Polsat.

Dorota Gawryluk w ramach pełnienia nowych obowiązków będzie odpowiedzialna za obszar informacji i publicystyki Telewizji Polsat, w tym kanały informacyjne, "Wydarzenia" oraz publicystykę.
Dorota Gawryluk
"Kierowanie obszarem informacji i publicystyki Telewizji Polsat to dla mnie zarówno zaszczyt, jak i odpowiedzialność. Codziennie przekazujemy Polakom wydarzenia z kraju i ze świata i mogę obiecać, że nasze programy będą najbardziej wiarygodne, rzetelne i obiektywne w Polsce" - powiedziała Dorota Gawryluk.
Dorota Gawryluk od wielu lat jest związana z Telewizją Polsat, w której pełniła funkcje zarówno dziennikarskie, jak i kierownicze. Początkowo jako reporterka, później prowadząca, a od roku 2001 - zastępca szefa programu "Informacje" oraz "Polityczne Graffiti". Pełniła również funkcję szefa publicystyki i opiekuna merytorycznego magazynu "Interwencja". W latach 2004-2007 pracowała w Telewizji Polskiej SA, od 2007 ponownie w Telewizji Polsat. Prowadziła m.in. swoje autorskie programy publicystyczne "Dorota Gawryluk - Konfrontacje" oraz "Dorota Gawryluk zaprasza". W Polsat News prowadząca "Gościa Wydarzeń", od 2009 roku prowadzi główne wydanie "Wydarzeń". Od marca do grudnia 2016 pełniła funkcję szefa tego programu. Współpracowała także z Polskim Radiem, radiem Tok FM, tygodnikami "Uważam Rze" i "Idziemy", a także "Dziennikiem", "Faktem" i "Rzeczpospolitą".

Foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający