Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Wydarzenia i opinie" nowym programem w Polsat NewsDrukuj

Polsat News (HD)<W najbliższy poniedziałek, zaraz po "Wydarzeniach 18:50", zadebiutuje nowy program "Wydarzenia i opinie". Jego gospodynią będzie Dorota Gawryluk.

"Wydarzenia i opinie" to nowy program w ramówce Polsatu News, który ma stanowić zarówno rozwinięcie kluczowych tematów prezentowanych w głównym wydaniu "Wydarzeń", jak też innych istotnych problemów interesujących opinię publiczną. W programie: rozmowy z gośćmi - najważniejszymi osobami w kraju, decydentami, politykami, a także ekspertami oraz materiały reporterskie relacjonujące tematy dnia.

"»Wydarzenia i opinie« to całkowicie nowy program, chcemy żeby widz po obejrzeniu »Wydarzeń« został z nami dłużej w Polsacie News. Chcemy nadać pasmu większą dynamikę, więcej spojrzenia reporterskiego, więcej felietonów filmowych, ale też będzie czas na codzienną rozmowę z gościem zaproszonym do studia" – powiedziała Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat.
W programie będzie obecna oczywiście polityka, ale obok niej dziennikarze Polsatu i Polsatu News opowiedzą widzom także o istotnych dla społeczeństwa sprawach gospodarczych oraz społecznych.

"Wydarzenia i opinie" od poniedziałku, 9 kwietnia, od poniedziałku do czwartku, zaraz po "Wydarzeniach" w Polsat News.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający