Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

O trudnej sztuce polowania drapieżników w cyklu "Łowcy" w Polsat DokuDrukuj

Polsat Doku (HD)4 maja na kanale Polsat Doku zadebiutuje cykl dokumentalny "Łowcy". Seria pokazuje, jak trudnym zadaniem jest dla zwierząt zdobywanie pożywienia i jak często polowania drapieżników nie przynoszą żadnego efektu.

Złapanie ofiary jest kluczowym i jednocześnie najtrudniejszym spośród wielu wyzwań, z jakimi drapieżniki muszą zmierzyć się w swoim życiu. Jak potwierdzają statystyki, większość polowań kończy się niepowodzeniem.

Drapieżne zwierzęta muszą nie tylko poradzić sobie ze skutecznymi mechanizmami obronnymi niedoszłych ofiar, ale także przezwyciężyć unikalne przeszkody istniejące w ich środowisku. Jak zbliżyć się do ofiary na otwartej równinie, na której nie można się ukryć? Jak znaleźć ją, gdy mieszka w leśnej gęstwinie?

Do przeżycia niezbędnych jest wiele umiejętności: szybkość, dobry kamuflaż, wytrzymałość, pomysłowość i zdolność do pracy zespołowej, ale to sposób ich wykorzystania decyduje o sukcesie lub porażce, życiu lub śmierci.

Serial przyrodniczy "Łowcy" od piątku, 4 maja o godz. 20:55 w Polsat Doku.
#1 | Viking dnia 30.04.18 19:37
Ramówkę kanału Polsat Doku można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....polsatdoku

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający