Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Nowa oferta prepaid w Plusie. Pakiet Internetu po każdym doładowaniuDrukuj

PlusPlus wprowadził do swojej oferty nową taryfę prepaid - Elastyczna Na Kartę. Teraz pakiety internetowe, nawet do 100 GB, są bez dodatkowych opłat jako bonus po każdym doładowaniu, a pieniądze można wykorzystać na dowolne usługi, w tym pakiety bez limitu.

Internet za doładowanie konta i dodatkowe 10 GB na YouTube w Plush na Kartę

Nowa oferta Elastyczna na Kartę łączy w sobie zalety dotychczasowych ofert prepaid Plusa - głosowej z internetową. Pakiety GB są bonusem, a cała kwota doładowania jest do przeznaczenia na inne usługi.

Elastycznie Na Kartę w Plusie, to:
* Internet po każdym doładowaniu.
* Bezpłatny transfer na Facebooka, Messengera i Vibera od doładowania za 25 zł.
* Bezpłatny transfer na Plus Music i IPLA.

* Do wyboru dwa 30-dniowe pakiety usług głosowych: za 25 zł (nielimitowane rozmowy do wszystkich, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz 10 GB za doładowanie) lub za 20 zł (nielimitowane rozmowy do wszystkich oraz za doładowanie pakiet 4 GB na 20 dni).

Za darmo można też włączyć jedną z usług: Rok ważności konta lub Zawsze bez limitu ze wszystkimi w Plusie.

Zmiany obejmują także startery. Z każdym starterem o wartość 5 zł klient otrzymuje 6 GB na start. Starter o wartości 15 zł to 30 GB na start i kolejne 30 GB na rok po doładowaniu za 30 zł. Z każdym starterem można skorzystać z usług bez limitu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający