Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

TYLKO U NAS: Czy CP udostępni kanały z LM i LE innym operatorom? "Skupiamy się na ofercie dla naszych widzów i abonentów"Drukuj

Kanały Polsat Sport PremiumCyfrowy Polsat i Telewizja Polsat wystosowały komunikat o uruchomieniu nowych kanałów i serwisów sportowych, w których będzie można zobaczyć spotkania Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA. Czy rozgrywki będą mogli śledzić abonenci nc+ i sieci kablowych? W tej sprawie specjalnie dla serwisu cyfrowypolsatnews.pl wypowiedział się Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu.
"Skupiamy się na ofercie dla naszych widzów i abonentów, nie rozważaliśmy na razie kwestii obecności kanałów i serwisów u innych operatorów satelitarnych i kablowych" - powiedział serwisowi cyfrowypolsatnews.pl, Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu.
Przypomnijmy, że Telewizja Polsat nabyła wyłączne prawa do pokazywania Ligi Mistrzów i Ligi Europy przez najbliższe trzy lata - od sezonu 2018/2019. Mecze będą transmitowane na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Premium 2 w jakości Super HD oraz czterech specjalnych serwisach uruchamianych w terminach rozgrywania spotkań. Więcej na ten temat w tym newsie.
#1 | jaro64 dnia 27.04.18 07:23
No napiszcie ile to bedzie nas kosztowac...abonentow Polsatu.
#2 | Kibic dnia 27.04.18 14:04
Kupcie Ekstraklasie!
#3 | artsaw143.1971@wp.pl dnia 30.04.18 22:41
a dlaczego POLSAT CYFROWY mialby dzielic sie prawami NC plus tez nie zlozylo oferty POLSATOWI na LM i LE chociazby na rewanz ; REAL MADRYT -- BAYERN MONACHIUM
#4 | Paweł dnia 15.06.18 21:22
To kombinatorzy - znowu zapłaci abonent.
Tylkjo w taki sposób Nas oszukują - głupoty opowiadajhąc o dostępności, powszechności i niby taniej .Szok

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający