Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Parzęczewski, Rzadkosz i Gromadzki na gali w Nadarzynie. Transmisja w kanałach PolsatuDrukuj

Polsat Sport (HD)19 maja kanały sportowe Polsatu pokażą galę bokserską Ptak Warsaw Expo Boxing Night. Walką wieczoru będzie pojedynek Roberta Parzęczewskiego z Brazylijczyk Jacksonem Juniorem.

Robert Parzęczewski w kwietniu wygrał na gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty z Timem Croninem. Już po miesiącu znowu wróci na ring, tym razem na gali w Nadarzynie zawalczy w walce wieczoru. Rywalem "Araba" będzie mieszkający w Sao Paulo Jackson Junior. W przeszłości mierzył się z byłym mistrzem świata organizacji IBO, Chakhievem oraz z jednym z największych talentów wagi cruiser, Bivolem. Junior tylko dwóch wygranych pojedynków w karierze nie zakończył przez nokaut. Polak ostatnie cztery swoje walki wygrywał przed czasem, w karierze przegrał tylko raz, lepszy od "Araba" okazał się Jessy Luxembourger. Od tego czasu stoczył dwanaście walk, wszystkie wygrał, w tym tylko dwie decyzją sędziowską.

Na Ptak Warsaw Expo Boxing Night zobaczymy również innego uczestnika Polsat Boxing Night, Damiana Wrzesińskiego, który zmierzy się z Merabem Turkadze.

Kibicom pokaże się na pewno Mateusz Rzadkosz, a Mariusz Runowski z Tomaszem Gromadzkim wyjdą do rewanżu za pojedynek sprzed dwóch lat, gdy na arenie pięknego zamku w Szydłowcu na punkty zwyciężył "Zadyma" Gromadzki.

Gala Ptak Warsaw Expo Boxing Night, 19 maja o godz. 19:00 w Polsacie Sport Fight i od 20:30 w Polsacie Sport.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający