Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

NASZ NEWS: Polsat News nie rezygnuje z porannego "Grafitti". Program wróci po urlopie Piotra WitwickiegoDrukuj

Polsat News (HD)Kanał Polsat News nie rezygnuje z porannego wydania politycznego "Grafitti". Program ma przerwę w emisji i wróci na antenę stacji po urlopie jego autora i gospodarza Piotra Witwickiego.

Ostatnie wydanie "Graffiti" Polsat News pokazał 4 maja.
"Piotr Witwicki, autor programu i jego prowadzący jest na jak najbardziej zasłużonym i najzwyklejszym w świecie urlopie. Po powrocie z urlopu Piotra, na antenę wróci również »Graffiti«" - poinformował serwis cyfrowypolsatnews.pl, Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat.
"Graffiti" to program emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 08:45, w którym przeprowadzane są rozmowy z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych.

W ostatnim czasie doszło do kilku zmian w ramówce Polsat News. Kanał zrezygnował m.in. z popołudniowego wydania "Graffiti", magazynu Klaudiusza Slezaka "Tematy dnia" (zamiast nich emitowane są serwisy informacyjne), czy "Gościa Wydarzeń", który został zastąpiony nowym programem "Wydarzenia i opinie".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający