Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat szykuje polską wersję programu "Four Weddings". Ruszyły zgłoszeniaDrukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat planuje pokazać polską wersję formatu "Four Weddings" zatytułowaną "Cztery wesela i podróż". W każdym odcinku poznamy cztery panny młode, które zapraszają się nawzajem na swoje wesela. Do programu można już wysyłać zgłoszenia.

Zaproszone nie są jednak zwyczajnymi gośćmi, tylko wyjątkowo surowymi jurorkami. Zwracają uwagę na każdy szczegół, od sukni ślubnej, przez wystrój sali, menu, tort, muzykę po ogólne wrażenie i atmosferę wesela. Każda z panien młodych może zdobyć w programie maksymalnie 100 punktów i to właśnie ona wybierze się ze swoim świeżo poślubionym małżonkiem w podróż poślubną marzeń.

Program "Four Weddings" był emitowany w Wielkiej Brytanii od 2009 roku. Cieszył się również dużym zainteresowaniem w USA, Kanadzie, Australii, Niemczech, Finlandii, Rumunii i Francji.

Stacja zaprasza młode pary, które chciałyby pochwalić się swoim weselem na antenie Telewizji Polsat do wysyłania zgłoszeń na adres: czterywesela@zgloszenia.tv .
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający