Zmiany w Polsat News

https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6663

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Zrezygnuj z newselettera

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

Zygmunt Solorz ze specjalną nagrodą od EutelsatuDrukuj

Zygmunt SolorzZygmunt Solorz odebrał specjalną statuetkę od firmy Eutelsat za 25 lat współpracy i 25 lat Telewizji Polsat. Nagrodę wręczono we wtorek podczas Ogólnopolskiej Konferencji Komunikacji Elektronicznej.

"Współpracujemy już 25 lat i w 1992 roku z Holandii właśnie był pierwszy przekaz, pierwszy sygnał stacji" - powiedział prezes Eutelsat Polska Jakub Brzęczkowski wręczając nagrodę Zygmuntowi Solorzowi, założycielowi i przewodniczącemu rady nadzorczej Polsatu.
Ze względu na ówczesne uregulowania prawne sygnał nadawany był z Holandii z Hilversum za pośrednictwem satelity Eutelsat II. Taśmy z programem docierały tam drogą lotniczą. W październiku 1993 r. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała Telewizji Polsat koncesję na emisję satelitarną, a w marcu 1994 r. - koncesję naziemną.

Tegoroczna trzydniowa edycja imprezy dotyczy przede wszystkim rozwoju branży mediów elektronicznych w Polsce. Gośćmi konferencji są m.in. przedstawiciele operatorów sieci kablowych, mobilnych, nadawców telewizyjnych, dostawców i producentów treści audiowizualnej, sprzętu, infrastruktury, rozwiązań technologicznych i teleinformatycznych oraz przedstawiciele instytucji regulacyjnych, parlamentu i rządu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający