Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PRZENOŚNY ROUTER WiFi W TECHNOLOGII LTE W OFERCIE PLUSADrukuj

Plus
Plus rozszerzył ofertę najszybszego na świecie mobilnego internetu LTE o przenośny router WiFi Samsung GT B3800. Router WiFi Samsung GT B3800 LTE jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla domu, jak i dla małych biur. Co więcej, urządzenie, które jest mniejsze niż większość obecnie popularnych telefonów komórkowych, można mieć zawsze przy sobie i tworzyć wokół siebie bezprzewodową sieć lokalną.

Do tak stworzonej sieci można jednocześnie podłączyć do dziesięciu urządzeń, np. komputery, drukarki, kamery. Możliwe jest też korzystanie z niej przez kilku użytkowników internetu.

Oferowany przez Plusa router umożliwia korzystanie z internetu we wszystkich obecnie istniejących technologiach mobilnego internetu, w tym z superszybkiej LTE, która zapewnia jakość transmisji podobną do internetu stacjonarnego. LTE umożliwia przesyłanie danych z sieci do komputera z prędkością do 100 Mb/s oraz wysyłanie danych z komputera z prędkością do 50 Mb/s. Co te prędkości oznaczają w praktyce? To proste r11;ściągnięcie filmu o wielkości 1 GB potrwa teraz niecałe 2 minuty, a pobranie piosenki mp3 o wielkości 5 MB to niecała sekunda. Prezentacje, filmy, materiały o wielkości nawet kilku gigabajtów można dzięki routerowi LTE wysłać, siedząc w parku, kawiarni lub w trakcie podróży.

Parametry techniczneroutera LTE Samsung GT B3800:

*wymiary: 90 × 59 × 11,7 mm
*waga: 81 g
*obsługiwane technologie: LTE/HSPA+/EDGE/GPRS
*wybór technologii: automatycznie
*bateria: Li-jon 1650 mAh, czas gotowości podany przez producenta: do 4.6 godz. przy LTE, do 3.3 godz. w 3G
*zasięg: wewnątrz pomieszczeń do ok. 30 m, na zewnątrz do ok. 90 m

Router WiFi LTE Samsung GT B3800 jest dostępny dla osób prywatnych i firm podpisujących nową umowę lub przedłużających umowę dotychczasową.
#1 | Prokop dnia 17.01.12 13:50
Niezwykle praktyczne udogodnienie do LTE, z którego korzysta się niesamowicie fajnie nie tyko w pracy ale i po pracy. Możliwość połączenia w 1 sieć kilku urządzeń w biurze znacznie podniesie atrakcyjność i komfort pracy.
#2 | falko25x dnia 17.01.12 13:56
Mam nokie 500 i polecam, ale nie plusie ;-)

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający