Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Wojciech Pytel będzie pełnił obowiązki prezesa NetiiDrukuj

NetiaCzłonek rady nadzorczej Netii - Wojciech Pytel, został oddelegowany do czasowego wykonywania czynności prezesa zarządu spółki. Swoje obowiązki będzie pełnił maksymalnie trzy miesiące (do 18 sierpnia).

Pytel od lat jest związany z grupą Cyfrowy Polsat. Zasiadał w zarządzie Polkomtela, był prezesem zarządu Midasa. Obecnie jest członkiem rady nadzorczej Polkomtela i właśnie Netii, a także zasiada w radzie nadzorczej Plus Banku, w której pełni funkcję przewodniczącego.

Dotychczasowa prezes i dyrektor generalny Katarzyna Iwuć złożyła rezygnację. Ponadto z funkcji członka zarządu i dyrektora ds. techniki Netii ustąpił Stefan Radzimiński. Ich rezygnacja jest skuteczna z momentem jej złożenia. Oboje nie podali przyczyn odejścia.

Na stanowisko członka zarządu został powołany Grzegorz Bartler.

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu Cyfrowy Polsat otrzymał zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na przejęcie Netii.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający