Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"To twoja wina", "Sekrety rodziny" i "Emsi na tropie" od czerwca w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)W czerwcu Telewizja Polsat ruszy z emisją trzech polskich produkcji - dwóch seriali paradokumentalnych "To twoja wina" i "Sekrety rodziny" oraz talk-show "Emsi na tropie".

"To Twoja wina" to serial paradokumentalny inspirowany prawdziwym życiem i realnymi problemami, jakie dotykają wielu z nas. Pokazuje nie tylko co może się wydarzyć, ale także jak można poradzić sobie z problemami, które na pierwszy rzut oka wydają się nie do pokonania. Każdy odcinek to dwie odrębne historie par, zmagających się z różnego rodzaju trudnościami. Bohaterowie, nie mogąc samodzielnie uporać się z narastającym napięciem, udają się do poradni małżeńskiej, gdzie czeka na nich profesjonalna pomoc psychologów. Serial startuje 7 czerwca i będzie emitowany raz w tygodniu - w czwartki, o godz. 22:00.

"Sekrety rodziny" to nowy serial scripted docu, który będzie emitowany codziennie o godz. 17:45 już od 11 czerwca. Ile jesteśmy w stanie poświęcić, aby ukryć to, co najbardziej wstydliwe, upokarzające i kontrowersyjne? Dramaty z przeszłości, zdrady, tajemnice, gdy ujrzą światło dzienne, zmienią całe nasze życie. W każdym odcinku odkrywamy i opowiadamy historie z perspektywy jednego bohatera, który krok po kroku ujawnia przed widzem zaskakujące fakty dotyczące swojej rodziny.

"Emsi na tropie" - talk-show prowadzony przez Małgorzatę Cecherz, znaną z programu "Państwo w państwie". Dziennikarka przeprowadza szczere rozmowy ze swoimi gośćmi w studiu. Każdy z sześciu odcinków podejmuje inny kontrowersyjny temat społeczny. W premierowym wydaniu poznamy historię dziewczyny ze wsi, która z wyboru została prostytutką. Emisja od 9 czerwca, w soboty o godz. 16:45.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający