Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Netia wprowadza do sprzedaży dwie nowe oferty pakietoweDrukuj

NetiaNowe oferty pakietowe łączą dostęp do szybkiego Internetu z bogatą ofertą telewizyjną, dopasowaną do potrzeb konkretnych grup widzów. Specjalnie dla fanów sportu powstał pakiet Dla Kibica, a dla jego antagonistów pakiet Dla Kinomaniaka.


Wyjątkowy pakiet Dla Kibica jest najbogatszym pakietem sportowym na rynku. W jego skład wchodzi łącznie 81 kanałów: 56 kanałów (w tym 27 HD) z podstawowego pakietu oraz aż 25 kanałów (w tym 21 HD), które wchodzą w skład pakietu Sport i Emocje Plus (m.in. Polsat Sport, Eurosport, Eleven Sports i kanały o tematyce motoryzacyjnej i erotyczne).

Natomiast dla tych widzów, którzy za sportem w TV nie przepadają, powstał wyjątkowy zestaw kanałów filmowych i seriali. Łącznie pakiet Dla Kinomaniaka zawiera 83 kanały, w tym pełną ofertę Filmbox (9 kanałów) i 18 kanałów, które wchodzą w skład pakietów Kino (m.in. Polsat Film, Ale Kino) i Seriale (m.in. kilka kanałów AXN, FOX, Comedy Central) ze sztandarowej oferty TV Netii.

Oba warianty pakietowe (Internet + TV) dostępne są w stałej cenie 69,90 zł przez cały okres umowy (24 miesiące), z pierwszym miesiącem za 1 zł.

Przypomnijmy, że kilka dni temu grupa Cyfrowy Polsat przejęła kontrolę nad Netią.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający