Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Netia wprowadza do sprzedaży dwie nowe oferty pakietoweDrukuj

NetiaNowe oferty pakietowe łączą dostęp do szybkiego Internetu z bogatą ofertą telewizyjną, dopasowaną do potrzeb konkretnych grup widzów. Specjalnie dla fanów sportu powstał pakiet Dla Kibica, a dla jego antagonistów pakiet Dla Kinomaniaka.


Wyjątkowy pakiet Dla Kibica jest najbogatszym pakietem sportowym na rynku. W jego skład wchodzi łącznie 81 kanałów: 56 kanałów (w tym 27 HD) z podstawowego pakietu oraz aż 25 kanałów (w tym 21 HD), które wchodzą w skład pakietu Sport i Emocje Plus (m.in. Polsat Sport, Eurosport, Eleven Sports i kanały o tematyce motoryzacyjnej i erotyczne).

Natomiast dla tych widzów, którzy za sportem w TV nie przepadają, powstał wyjątkowy zestaw kanałów filmowych i seriali. Łącznie pakiet Dla Kinomaniaka zawiera 83 kanały, w tym pełną ofertę Filmbox (9 kanałów) i 18 kanałów, które wchodzą w skład pakietów Kino (m.in. Polsat Film, Ale Kino) i Seriale (m.in. kilka kanałów AXN, FOX, Comedy Central) ze sztandarowej oferty TV Netii.

Oba warianty pakietowe (Internet + TV) dostępne są w stałej cenie 69,90 zł przez cały okres umowy (24 miesiące), z pierwszym miesiącem za 1 zł.

Przypomnijmy, że kilka dni temu grupa Cyfrowy Polsat przejęła kontrolę nad Netią.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający