Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Beata Lubecka przechodzi z Polsat News do Radia ZETDrukuj

Polsat News (HD)Beata Lubecka od września będzie pracowała w Radiu ZET. Dziennikarka ostatnio związana z Polsat News, poprowadzi poranne rozmowy w programie "Gość Radia ZET".

Beata Lubecka przez blisko 10 lat pracowała w kanałach informacyjnych grupy Polsat, m.in. jako prowadząca programów "Gość Wydarzeń", "Śniadanie w Polsat News", "Rozmowy politycznej" i autorskiego formatu "Pociąg do polityki". Była też współprowadzącą audycję "Śniadanie Radia ZET i Polsat News" (program realizowany w ramach współpracy obydwu redakcji). Wcześniej pracowała jako reporterka Radia ZET i RMF FM.
"Propozycję poprowadzenia programu »Gość Radia ZET« traktuję jako wyróżnienie i wyzwanie. Po pierwsze ze względu na pamięć Andrzeja Woyciechowskiego. Po drugie dlatego, że jego kolejni gospodarze jak Monika Olejnik czy Konrad Piasecki to wybitni dziennikarze, których dorobek cenię i szanuję. Blisko 10 lat pracy w Polsat News to bardzo ważna część mojego zawodowego życia. I z tego miejsca dziękuję kierownictwu stacji i całemu zespołowi za tę niepowtarzalną dekadę i życzę kolejnych tak udanych dziesiątek. Dla mnie przyszedł czas na zmiany i mówię - do usłyszenia." - powiedziała Beata Lubecka.
Beata Lubecka po raz pierwszy na antenie Radia ZET pojawi się 3 września.
#1 | KKw dnia 06.06.18 11:05
Nareszcie Polsat czyści się z liberalnych dziennikarzyn. Solorz zrozumiał, że na byciu drugim TVN-em nic nie wskóra. Oby tylko nie poszli za bardzo w drugą stronę i nie stali się drugą TVP. Polsat musi być neutralny, tylko na tym zyska z upolitycznioną konkurencją z TVN i TVP.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający