Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Oglądalność Ligi Narodów w kanałach Polsatu. Hitem mecz Polska - NiemcyDrukuj

Polsat (HD)Podczas drugiego weekendu siatkarskiej Ligi Narodów, nasza męska reprezentacja zmierzyła się na turnieju w Łodzi z Francją, Chinami i Niemcami. Najwyższą oglądalność 1,8 mln widzów na antenach Polsatu i Polsatu Sport miał niedzielny mecz z naszymi zachodnimi sąsiadami, w którym ulegliśmy 1:3.

Wysoka oglądalność meczu z Niemcami przełożyła się również na wynik w udziałach. Podczas jego nadawania Polsat i Polsat Sport notowały 20,2% w grupie 4+ i 19% w grupie 16-49. Sobotni mecz z Chinami przyciągnął przed telewizory 1,3 miliona widzów, a piątkowy z Francją 940 tysięcy widzów.

Kolejny weekend w Lidze Narodów (8 – 10 czerwca) nasi siatkarze rozegrają w Japonii. Podopieczni trenera Vitala Heynena w Osace zagrają z Włochami (piątek, 8 czerwca), gospodarzami (sobota, 9 czerwca) oraz Bułgarią (niedziela, 10 czerwca). Transmisje w godzinach porannych w Polsacie i Polsacie Sport.

Dane: NAM/Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający