Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

1,5 mln widzów koncertu z okazji Dnia Dziecka w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)Koncert z okazji Dnia Dziecka emitowany na antenie Telewizji Polsat w sobotę, 2 czerwca, od godziny 20:00 uzyskał udziały na poziomie 13% w grupie wszystkich badanych oraz 14,2% SHR w grupie wiekowej 16-49. W trakcie emisji koncertu Polsat był stacją numer jeden.

Dzięki wirtualnej skarbonce, na którą widzowie przesyłali SMS-y w trakcie wydarzenia, zebrano 85 tysięcy złotych. Cała kwota zostanie przeznaczona na leczenie i rehabilitację dzieci, podopiecznych Fundacji Polsat.

Koncert "Będzie się działo" był okazją do świętowania rozbudowy Pomorskiego Ośrodka Terapii Laserowej im. Fundacji Polsat w Gdańsku. Ośrodek powstał dzięki Fundacji Polsat w 2013 roku i zajmuje się leczeniem wrodzonych anomalii naczyniowych u dzieci, a także kompleksowym leczeniem blizn, zwłaszcza blizn pooparzeniowych. To miejsce szczególne i najlepiej wyposażony ośrodek tego typu w Polsce. Fundacja Polsat przekazała na jego rozbudowę milion złotych, a w sumie w województwie pomorskim wsparła 55 szpitali i ośrodków przekazując ponad 4,7 mln zł.

Dane: NAM/Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający