Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Jeszcze w czerwcu ruszy CI Polsat HD (akt.)Drukuj

CI Polsat (HD)Jeszcze w czerwcu kanał Crime+Investigation Polsat rozpocznie nadawanie w wysokiej rozdzielczości obrazu. Polska będzie pierwszym krajem w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym ruszy wersja HD kanału.

Telewizja Crime+Investigation Polsat zabiera widzów do świata autentycznych zbrodni, w poszukiwaniu prawdy, sprawiedliwości i lepszego zrozumienia zachowań przestępców. Każda podróż ma charakter osobisty i emocjonalny, bo głos w niej zabierają śledczy, specjaliści i osoby najbardziej dotknięte. W ramówce stacji można znaleźć zarówno zagraniczne jak i polskie programy poświęcone najgłośniejszym sprawom kryminalnym, historiom prawdziwych przestępstw oraz kulisom pracy detektywów, laboratoriów kryminalnych oraz sądów. 
Logo CI Polsat HD
"2017 był najlepszym rokiem pod względem oglądalności w historii kanału Crime+Investigation Polsat. Nasza widownia w grupie komercyjnej 16-49 wzrosła o 21% w stosunku do roku poprzedniego, a nasze programy - w tym 2 polskie produkcje - dotarły do ponad 9 milionów widzów. Cieszymy się, że widzowie Crime+Investigation Polsat będą już niedługo oglądać treści w lepszej jakości obrazu i dźwięku, dzięki czemu jeszcze bardziej zbliżą się do poznania prawdy o mrocznej naturze człowieka" - mówi Izabella Wiley, dyrektor generalna na Europę Środkowo-Wschodnią w A+E Networks.
Aktualizacja: Tomasz Wysocki, Digital & PR Manager - Poland and Central & Eastern Europe A+E Networks dla cyfrowypolsatnews.pl o dokładnej dacie startu wersji HD:
"W tym tygodniu rozpoczynamy testy sygnału - termin startu zależy od każdego operatora. Do końca czerwca powinno się to wydarzyć."
#1 | Viking dnia 25.06.18 21:25
Ramówkę kanału CI Polsat można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....a/cipolsat

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający