Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Michał Malitowski jurorem polskiej edycji "World of dance" w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)Michał Malitowski zasiądzie w fotelu jurora pierwszej polskiej edycji tanecznego show "World of dance". Program zadebiutuje na antenie Polsatu już we wrześniu.


Michał Malitowski

Malitowski jest najbardziej utytułowanym tancerzem latynoamerykańskim na świecie. Wraz ze swoją partnerką Joanną Leunis, przyciągają tysiące fanów w największych salach świata na wszystkich kontynentach. Tańczył w londyńskiej Royal Albert Hall, oskarowej Kodak Theatre w Los Angeles, czy w mieszczących kilkadziesiąt tysięcy widzów arenach w Japonii i Chinach, zawsze z pasją, perfekcją i niesamowitym ładunkiem emocji, porywając publiczność.

Zaczął tańczyć w wieku 7 lat w rodzinnej Zielonej Górze, a pierwszym tańcem towarzyskim, którego się nauczył była cha-cha. Ale jego rodzina do dziś wspomina, jak nieustannie trenował w domu słynny "moonwalk" Michaela Jacksona do piosenki „Bad”.

Regularne treningi bardzo się opłaciły, bo przez dziewięć lat z rzędu zdobywał tytuł Mistrza Polski. Jest wielokrotnym zwycięzcą światowego turnieju International Open oraz UK Open. W parze z Joanną pobili również historyczny rekord, wygrywając osiem lat z rzędu najwyższe trofeum słynnego Blackpool Dance Festival. Po zakończeniu kariery turniejowej, Michał Malitowski jako pierwszy Polak oraz najmłodszy sędzia w historii, w maju 2018 roku dołączył do elitarnego grona uznanych arbitrów tego turnieju. 

Michał Malitowski zyskał dużą sympatię polskich widzów i przyciągał miliony przed ekrany telewizorów, będąc jurorem w tanecznych programach Telewizji Polsat "Got to dance. Tylko taniec" (4 edycje) oraz "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" (8 edycji).

"World of Dance" to program, w którym na równych prawach rywalizują ze sobą: dorośli i juniorzy, formacje taneczne i soliści, prezentując różne style tańca. Format został stworzony przez Jennifer Lopez.

Foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający