Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

Kanał TVP Sport HD szerzej dostępny w Cyfrowym Polsacie. Na jak długo? (akt.)Drukuj

Cyfrowy PolsatOd 14 czerwca kanał TVP Sport HD dostępny jest dla abonentów Cyfrowego Polsatu posiadających niższe niż Sport HD pakiety telewizyjne.

Na razie oficjalnie nie wiadomo na jakiej zasadzie, sportowa stacja Telewizji Polskiej została udostępniona. Jak tylko uda się nam cokolwiek ustalić, niezwłocznie dokonamy aktualizacji tego newsa.

TVP Sport HD melduje się na poz. 19 i 122 w dekoderach Cyfrowego Polsatu.

Warto dodać, że od 7 czerwca TVP Sport w jakości SD nadaje bezpłatnie w DVB-T (naziemnej telewizji cyfrowej). Kanał zastąpił w MUX-3 TVP Rozrywkę.

Aktualizacja: Poniżej komunikat prasowy Cyfrowego Polsatu nt. TVP Sport HD.
Dzięki porozumieniu Cyfrowego Polsatu z Telewizją Polską wszyscy abonenci platformy, niezależnie od posiadanego pakietu, otrzymali w ramach "otwartego okna" dostęp do stacji TVP Sport HD, która na czas mundialu zmieni się w kanał poświęcony tylko temu wydarzeniu. Widzowie obejrzą w TVP Sport HD ok. 500 godzin relacji z Rosji. Już dziś ceremonia otwarcia i pierwszy mecz pomiędzy Rosją i Arabią Saudyjską w Moskwie.

Studio piłkarskie w TVP Sport HD będzie żyło podczas mundialu od samego rana. W programie "Prosto z Mundialu" reporterzy będą informować o tym, co dzieje się w reprezentacji Polski. Później czas na analizę meczów z poprzedniego dnia, którą będą przygotowywać eksperci TVP. W paśmie popołudniowym i wieczornym widzowie obejrzą mecze wzbogacone analizami w studiu i relacjami reporterów. Na koniec dnia czas na "Mundialowy Wieczór", w którym znajdą się skróty ze spotkań, dokładne analizy ("Matematyka futbolu"), komentarze Macieja Szczęsnego ("Okiem cenzora"), relacje z Mundialu ("Pozdrowienia z Rosji") i materiały lifestyle’owe dotyczące choćby fryzur i tatuaży zawodników ("Stylówka z dnia"). To wszystko dostępne będzie na czas mundialu dla wszystkich abonentów platformy Cyfrowy Polsat, niezależnie od tego, jaki pakiet posiadają.

Mistrzostwa świata są emocjonującym wydarzeniem również dlatego, że zagra w nich reprezentacja Polski. Już 19 czerwca Biało-Czerwoni spotkają się na boisku w Moskwie z Senegalem, w kolejnym spotkaniu, zaplanowanym na 24 czerwca w Kazaniu, Polacy rozegrają mecz z Kolumbią i fazę grupową zakończą 28 czerwca w Wołgogradzie, gdzie zmierzą się z reprezentacją Japonii.
#1 | mati dnia 14.06.18 18:01
Dobre i to ale i tak powinien być na stałe dla wszystkich z racji obecności w NTCUśmiech
#2 | Przemek 1704 dnia 14.06.18 18:13
Ja też mówię że skoro kanał TVP Sport jest dostępny na NTC to taki kanał powinien być tak dostępny jak pozostałe kanały czyli tvp1,tvp2 ale i tak jednak jeszcze brakuje dwóch kanałów z naziemnej szczególnie mi brakuje kanału Puls 2
#3 | mati dnia 14.06.18 18:42
No dokładnie. Jednak mi też brakuje tych 2 stacji naziemnychUśmiech
#4 | Mario dnia 14.06.18 18:48
A mi brakuje eleven 4
#5 | #72 dnia 14.06.18 19:10
A mi tez brakuje Eleven 4
#6 | mati dnia 14.06.18 19:29
Spokojnie. Z przymrużeniem oka
Eleven sport 4 HD na pewno się pojawi w CP kwestia dni tygodni.
Zwłaszcza teraz gdy CP jest udziałowcem.
Pozdrawiam tych niecierpliwychSzeroki uśmiechUśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający