Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Rafał "Roofi" Kamiński kolejnym jurorem w "World of dance"Drukuj

Polsat (HD)Rafał "Roofi" Kamiński, członek tanecznej formacji Fair Play Crew, będzie obok Michała Malitowskiego, jurorem pierwszej polskiej edycji tanecznego show "World of dance".


Rafał "Roofi" Kamiński

"Roofi" jest specjalistą od hip-hopu i breakdance’u, a swoje umiejętności taneczne szlifował w najlepszych szkołach street dance w Los Angeles. Jest finalistą pierwszej edycji "You can dance". Taneczny miks stylów stał się znakiem rozpoznawczym zarówno jego, jak i zespołu Fair Play Crew, który dziś w tanecznym świecie jest już marką.

Przygodę z tańcem, która przerodziła się w pasję i sposób na życie zaczynał jako nastolatek w Domu Kultury w Grajewie. Pierwsze treningi jako b-boy rozpoczął w pierwszej klasie szkoły średniej, a inspiracją był film z 1991 roku "Miłość w rytmie rap" ("Cool As Ice") z Vanilla Ice w roli głównej.

Potem przyszedł czas na występ i sukces w pierwszej edycji "You can dance" (2007), gdzie "Roofi" zajął drugie miejsce. Dzięki programowi jego kariera nabrała tempa. Wraz z grupą Fair Play Crew współtworzył spektakle "Metropolish", "Morosophus" i "Amatorologia". Najnowszy taneczno-komediowy międzynarodowy projekt to "Seriously Funny", z którym z powodzeniem podróżują po świecie.

"World of dance" od września w Polsacie.

Foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający