Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Plus: 5 GB Internetu za polecenie operatora i odświeżona oferta dla klientów ukraińskich w PolsceDrukuj

PlusPlus wprowadza nowe promocje dla użytkowników prepaid, w których można zaprosić znajomych do skorzystania z oferty Plus na Kartę lub Plush na Kartę. Ponadto operator odświeża swoją ofertę dla klientów z Ukrainy mieszkających w Polsce.

Od 15 czerwca dostępne są nowe promocje "Poleć Plusa" i "Poleć Plusha". Polecającym może zostać obecny użytkownik każdej dotychczasowej oferty na kartę. Polecający może otrzymać w miesiącu maksymalnie 10 pakietów w ramach poleceń. Staż poleconego w sieci Plus nie może być dłuższy niż 30 dni.

Mechanizm obu promocji jest identyczny i bardzo prosty:
1. Znajomy kupuje starter lub przenosi numer.
2. Polecający wysyła na numer 80520 bezpłatnego SMS-a, w którego treści wpisuje jego nowy numer telefonu.
3. Polecający i polecany dostają po 5 GB na 30 dni.

Więcej informacji na stronie plus.pl.

Odświeżona oferta dla klientów z Ukrainy mieszkających w Polsce

Od 15 czerwca w Plus na Kartę można mieć:
* Duże pakiety GB - po każdym doładowaniu klient otrzymuje bonus w postaci pakietów GB oraz darmowy transfer na Viber, który jest aplikacją cieszącą się dużą popularnością w Europie Wschodniej, w szczególności na Ukrainie, Białorusi i Mołdawii, oraz na jedne z najpopularniejszych aplikacji mobilnych na świecie - Facebook i Messenger.

* Bez Limitu - nielimitowane rozmowy ze wszystkimi w Polsce oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y za 25 zł miesięcznie.

* Długa ważność numeru - numer ważny rok bez doładowania.

* Najtańszy kontakt z bliskimi na Ukrainie - 19 gr za minutę połączenia do wszystkich największych sieci na Ukrainie - Kyivstar, Vodafone i Lifecell - to najniższa cena oferowana klientom ukraińskim na polskim rynku.

Z oferty można skorzystać kupując każdy starter Plusa (oprócz Prosto na Kartę), w tym także specjalny starter w języku ukraińskim. By włączyć promocję "Taniej na Ukrainę" wystarczy wysłać bezpłatnego SMSa o treści 19 pod numer 80161.

Pakiety internetowe, nawet do 100 GB, są bez dodatkowych opłat jako bonus po każdym doładowaniu, a pieniądze można wykorzystać na dowolne usługi, w tym pakiet usług bez limitu w Polsce.

Dla klientów ukraińskich dostępna jest też specjalna infolinia w ich języku czynna w godzinach 8:00 - 16:00 przez 7 dni w tygodniu pod numerem 601102614.

W ramach oferty "Taniej na Ukrainę" można też skorzystać z promocji "Poleć Plusa" i za polecenie ofertę na kartę w sieci Plus otrzymać dodatkowy pakiet 5 GB na 30 dni.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający