Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Edyta Herbuś jurorem w "World of dance"Drukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat ujawniła nazwisko trzeciego jurora polskiej edycji programu "World of dance". Uczestników show będzie oceniała Edyta Herbuś - tancerka międzynarodowej mistrzowskiej klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich, finalistka Mistrzostw Polski, Europy i świata w tańcu nowoczesnym i trzykrotna Mistrzyni Polski Formacji Tanecznych.
Edyta Herbuś
"Będę jurorką wspierającą pasję uczestników. Tych, którzy przyszli do programu z miłości do tańca. Będę zwracać uwagę na to, w którym momencie swojej drogi rozwoju znajduje się dziś dany tancerz i jakiej wskazówki potrzebuje, by postawić świadomie kolejny krok. Będę doceniać umiejętności techniczne, ale też przypominać, że pomimo ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń po drodze, nie można zapominać o istocie tańca, czyli radości wyrażania siebie na scenie. Wiem dobrze jak wygląda droga do realizacji marzeń, przez ile wątpliwości trzeba przebrnąć, by pozostać wiernym sobie i swojemu sercu." - powiedziała o swoim udziale w "World of dance" Edyta Herbuś.
W tanecznym show Polsatu jurorami będą również Michał Malitowski i Rafał "Roofi" Kamiński.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający