Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Olga Kalicka i Karol Niecikowski gospodarzami "World of dance" w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)Aktorka Olga Kalicka i tancerz Karol Niecikowski poprowadzą pierwszą polską edycję programu "World of dance". Taneczne show zadebiutuje na antenie Polsatu we wrześniu.

Olga Kalicka i Karol Niecikowski


Olga Kalicka - aktorka, która kocha taniec. Doskonale radzi sobie zarówno na scenie teatralnej, planie filmowym i w studiu nagraniowym. Absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej. Fani musicali znają ją z roli księżniczki Jasmin w spektaklu "Aladyn JR" w Teatrze Roma. W telewizji od wielu lat gra w serialach "Rodzinka.pl" czy "M jak miłość", dzięki którym zdobyła sympatię publiczności. Jej największą pasją obok aktorstwa jest taniec. Od dziecka trenowała taniec współczesny, jazz i musical dance, szkoliła się na warsztatach tanecznych w prestiżowej szkole tańca Pineapple Dance School w Londynie. W szóstej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" wraz z Rafałem Maserakiem zajęła drugie miejsce. Po udziale w programie zdecydowała się kontynuować karierę taneczną i w 2017 roku zwyciężyła w turnieju ProAm Warsaw International Dance Championship w kategorii cha-cha, rumba i jive, a jej partnerem był wielokrotny Mistrz Polski i wicemistrz świata w tańcach latynoamerykańskich Jakub Lipowski. Jej marzeniem jest rola w filmie muzycznym, gdzie mogłaby połączyć aktorstwo i taniec. A czego spodziewa się po programie "World of dance"?
"Spodziewam się dużych emocji, genialnych tancerzy i niesamowitych pokazów. Program pokaże wszystkie style tańca. Polscy widzowie nie mieli jeszcze okazji oglądać takiego widowiska. To będzie niezwykła szansa, by zobaczyć najlepszych tancerzy z całego świata" - mówi Olga Kalicka.
Karol "Niecik" Niecikowski - tancerz, choreograf i biznesmen. Współtwórca i tancerz grupy Fair Play Crew (gdzie występuje wspólnie z jurorem "World of dance" Roofim), która od lat łączy różne style tańca z teatrem, skeczem i pantomimą. Od 14 roku życia trenował breakdance, dziś najbliższe mu jest poszukiwanie nowych form w tańcu i tworzenie choreografii. W 2011 roku zrealizował swoje wielkie marzenie i zorganizował po raz pierwszy Fair Play Dance Camp, dziś największy edukacyjny festiwal taneczny w Europie. Od wielu lat wspiera młode taneczne talenty z całego świata podczas organizowanych warsztatów, a przede wszystkim fundując stypendia i umożliwiając treningi najzdolniejszym w prestiżowych szkołach tanecznych w USA, poprzez Fundację Fair Play Crew. Występ w roli prowadzącego program jest dla niego absolutną nowością.
"W programie będą starał się być dobrym gospodarzem, wsparciem i pomocą dla wszystkich uczestników. Wiem jak stresujący bywa moment przed występem, więc zrobię wszystko, by ich pozytywnie zmotywować" - mówi Niecik o swojej roli w show.
W "World of dance" rywalizować będą najlepsi tancerze z Polski i ze świata w trzech grupach wiekowych: juniorów, dorosłych i zespołów, będą oceniani przez jury: Edytę Herbuś, Rafała "Roofiego" Kamińskiego i Michała Malitowskiego. Każdy z uczestników będzie miał szansę zdobyć maksymalną punktację w pięciu kategoriach: wykonanie, technika, choreografia, prezentacja i kreatywność.

Foto: Polsat/@dufaj.e
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający