Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Piotr Żak w radzie nadzorczej Cyfrowego PolsatuDrukuj

Cyfrowy PolsatZwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy Cyfrowego Polsatu powołało do rady nadzorczej Piotra Żaka - jednego z synów Zygmunta Solorza oraz Józefa Birkę, Roberta Gwiazdowskiego, Marka Kapuścińskiego, Aleksandra Myszkę, Leszka Reksę i Tomasza Szeląga. Kadencja członków będzie trwała trzy lata.

Skrócony życiorys Piotra Żaka, syna Zygmunta Solorza
Ukończył studia ekonomiczne na Royal Holloway, University of London, a od 2014 roku prowadzi działalność biznesową w Polsce w zakresie między innymi budowania i wpierania przedsięwzięć typu start-up. Swoją aktywność koncentruje w sektorze nowoczesnych technologii, w szczególności tworząc i rozwijając innowacyjne projekty związane z wykorzystaniem potencjału mediów internetowych i tradycyjnych, rozrywki internetowej, wykorzystania transmisji danych w rozwiązaniach, usługach i produktach skierowanych do klientów indywidualnych i biznesowych.

Jest twórcą między innymi takich firm, jak Frenzy Sp. z o.o., dynamicznie rozwijającego się podmiotu z branży E-sportu oraz Golden Coil Sp. z o.o., prowadzącej działalność w obszarze marketingu i reklamy internetowej.

Od marca 2016 roku zasiada w radzie nadzorczej Telewizji Polsat Sp. z o.o., czołowego nadawcy na polskim rynku telewizyjnym, a od czerwca 2018 roku w radzie nadzorczej Netii S.A., jednego z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych wchodzącego w skład grupy Cyfrowy Polsat.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający