Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Za ile Liga Mistrzów i Liga Europy w Cyfrowym Polsacie? Znamy cenyDrukuj

Cyfrowy PolsatJuż od dzisiaj dostępne są nowe oferty telewizyjne Cyfrowego Polsatu z nowym pakietem sportowym Polsat Sport Premium w cenie. Dzięki tej propozycji fani będą mogli oglądać wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.

Nowy pakiet Polsat Sport Premium składa się 2 kanałów w jakości Super HD - Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 - oraz 4 serwisów telewizyjnych premium w systemie PPV bez dodatkowych opłat.

Liga Mistrzów i Liga Europy dla klientów Plusa - szczegóły

Mistrzowska Oferta Premium Max Plus dająca dostęp do pełnej oferty telewizyjnej Cyfrowego Polsatu (pakiety Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD, HBO HD HBO GO, Eleven Sports HD, Rozrywka HD) i teraz dodatkowo pakietu Polsat Sport Premium - w niezmiennej cenie 120 zł/mies., na start przez 3 miesiące bez opłat. Obecni abonenci oferty Premium Max Plus także otrzymają dostęp do pakietu z rozgrywkami Ligi Mistrzów UEFA.

Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Narodów na żywo w IPLI. Za ile?

Pakiet Polsat Sport Premium w nowych ofertach promocyjnych jest dostępny w zestawach z pakietami podstawowymi Cyfrowego Polsatu w cenach już od 50 zł/mies., np.:
* Pakiety Rodzinny HD + Cinemax HD + Polsat Sport Premium za 50 zł, na start przez pierwsze 2 miesiące bez opłat;
* Pakiety Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium - w cenie 60 zł, na start przez 2 pierwsze miesiące bez opłat;
* Pakiety Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium - w cenie 80 zł/mies., a przez 2 pierwsze miesiące bez opłat;
* Oferta Premium Max wraz z pakietem Polsat Sport Premium (łącznie 172 kanały, w tym pełna oferta sportowa) - w cenie 110 zł/mies., na start przez pierwsze 3 miesiące bez opłat.

Z wybranymi ofertami z pakietem Polsat Sport Premium i minimalnym zobowiązaniem miesięcznym od 70 zł oficjalna replika piłki Ligi Mistrzów UEFA gratis.

W ramach programu smartDOM wszystkie nowe oferty promocyjne z pakietem Polsat Sport Premium są o 10 zł tańsze.

Możliwość oglądania meczów Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA także poza domem i na urządzeniach mobilnych. Nowe kanały i serwisy telewizyjne premium będą dostępne również w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Z opcją ON THE GO spotkania będzie można oglądać poza domem i to nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie. W Mistrzowskiej Ofercie Premium Max Plus opcja ON THE GO jest dostępna bez dodatkowych opłat.

Nadawca przygotował również specjalne studio. Zaprojektowane specjalnie z myślą o rozgrywkach Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA, o powierzchni 700 m2, ze ścianą wideo o rozdzielczości 4x4K, oprawą wizualną realizowaną z wykorzystaniem nowoczesnych technologii - rozszerzonej rzeczywistości (AR) i modeli 3D.

Grupa Polsat dla polskich kibiców nabyła wyłączne prawa do pokazywania Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA dla wszystkich kanałów dystrybucji – m.in. telewizji, Internetu i urządzeń mobilnych. Nowe rozgrywki piłkarskie będą dostępne zarówno dla abonentów Cyfrowego Polsatu, klientów sieci Plus, jak i użytkowników telewizji internetowej IPLA.

Więcej informacji na www.sklep.cyfrowypolsat.pl/uefa.
#7 | dominik dnia 24.10.18 12:52
Spędziłem wczoraj wieczór z Ligą Mistrzów na kanałach Polsatu i jestem bardzo zawiedziony.
Przy takiej cenie za dostęp do tych kanałów to poziom jest żenujący.
Jedno studio na taką ilość meczów?, eksperci? - nie nazwał bym ich tak, Paolo Cozza i Hirek Wrona? Co oni mają wspólnego z piłką?... śmiech na sali. Piękna Pani Chylewska nie sprawiała wrażenia osoby, która była na właściwym miejscu choć i tak była najjaśniejszą postacią Polsatu tego wieczoru. Od poważnej stacji oczekuję opinii bezstronnych profesjonalistów. Ludzi, którzy zajmują się piłką na co dzień i ZNAJĄ SIĘ na tym...
Komentatorzy, których nie da się słuchać(jeden z nich komentuje zwykle.....boks. Jestem pełen szacunku dla Pana Andrzeja za jego wiedzę i pracę, ale tę dotyczącą boksu i innych sportów walki, wrzucenie go do komentowania piłki to głupi pomysł).
Pan Strejlau? - szacunek za wiedzę trenerską, ale komentator z niego żaden.. Męczyłem się niesamowicie słuchając jego prób kreatywnego komentowania wydarzeń boiskowych.
Po meczach pokazane wywiady w różnych językach... nie przetłumaczone w żaden sposób, a komentatorzy już długo przed nimi się pożegnali..

Powtórzę jeszcze raz.. Jestem zawiedziony i zdegustowany. Poziom jaki prezentuje Polsat jest bardzo niski.

Jeżeli ktoś chce się cenić tak jak Canal+, to należałoby dorównać najpierw profesjonalizmem. Odrobinę lepsza jakość w tych czasach to nie powód do przechwałek, gdy jest jedynym plusem.

Jako kibic piłki nożnej czuję się potraktowany zupełnie bez szacunku przez stacje Pana Solorza.
Nie tędy droga.. Polsat czeka jeszcze długa droga zanim w ogóle będzie można próbować porównywać ich jakość z jakością przekazywania piłki nożnej i wiedzy o niej przez NC+....
#8 | Taki ktos dnia 19.02.19 21:41
Musicie solorza pocałować w cztery litery to będziecie oglądać. Co za kraj i ludzie. Sami mu robicie na portki a on się z Was śmieje na kolacji rodzinnej

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający