Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat pokaże koncert "Earth Festival Uniejów 2018"Drukuj

Polsat (HD)Plejada topowych muzyków wystąpi podczas koncertu "Gwiazdy dla Ziemi" na "Earth Festival Uniejów 2018". Usłyszymy między innymi: Agnieszkę Chylińską, Kayah, GrubSona, Happysad i LemON.

Zanieczyszczenie środowiska i niszcząca przyrodę działalność człowieka są problemami globalnymi. Oznacza to, że dotyczą także Polski, która należy do krajów o najbardziej zanieczyszczonym powietrzu w Europie. W ideę ochrony środowiska angażuje się coraz więcej ludzi. Jednak jej świadomość w społeczeństwie jest wciąż zbyt mała. By ją rozpropagować, w tym roku w Uniejowie zostanie zorganizowana pierwsza edycja imprezy "Earth Festival Uniejów 2018". Do współpracy przy koncercie zaproszono czołowych polskich artystów. Usłyszymy między innymi Kayah, która od lat wspiera akcje dotyczące ekologii i działała na rzecz ograniczenia nielegalnego handlu ginącymi gatunkami zwierząt. W koncercie weźmie także udział Andrzej Piaseczny. Wokalista włączał się wcześniej w przedsięwzięcia z zakresu ochrony środowiska - był ambasadorem kampanii "Poznaj swoją naturę". Obok nich wystąpią: Agnieszka Chylińska, GrubSon, Kamil Bednarek, Happysad, LemON, Mrozu. Swoje przeboje wykonają też Tomek Kowalski i IRA, która zaśpiewa wspólnie z LemONem i Kamilem Bednarkiem. Podczas koncertu wyemitowane zostaną też specjalnie przygotowane krótkie filmy pokazujące ogrom strat na naszej planecie.

Koncert "Gwiazdy dla Ziemi" - "Earth Festival Uniejów 2018" w najbliższą niedzielę 8 lipca w Polsacie. Imprezę poprowadzą Anita Sokołowska i Maciej Dowbor.
#1 | Viking dnia 23.07.18 00:22
Ramówkę kanału Polsat można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....cja/polsat

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający