Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Rusza "Słoneczna Stacja" - wakacyjna akcja Polsatu i 4fun.tvDrukuj

Polsat (HD)W sobotę, 7 lipca rozpocznie się wakacyjna akcja Polsatu "Słoneczna Stacja". Ekipa Telewizji Polsat razem z 4fun.tv przez siedem kolejnych weekendów odwiedzi najpopularniejsze kurorty nad polskim morzem oraz na Warmii.

"Słoneczna Stacja" to projekt, podczas którego Telewizja Polsat chce się spotkać z widzami i zachęcić do aktywnego i bezpiecznego spędzania czasu na wakacjach. Zawita ona do siedmiu miast nad polskim morzem oraz na Warmii: Krynica Morska (07-08.07), Olsztyn (14-15.07),
Łeba (21-22.07), Ustka (28-29.07), Kołobrzeg (04-05.08), Świnoujście (11-12.08), Międzyzdroje (18-19.08).

Do nadmorskich kurortów zaprasza duet prowadzących, znany z programów Telewizji Polsat Elżbieta Romanowska oraz Rafał Maserak. Gospodarze będą czekać na wszystkich plażowiczów w soboty w godzinach 10:00-16:00, a w niedziele w godzinach 10:00-17:00.

W specjalnych wakacyjnych strefach spragnieni wrażeń będą mogli skorzystać z takich atrakcji, jak tor do skimboardu, 50-metrowa zjeżdżalnia wodna water slide oraz paintball. O dobrą zabawę na scenie zadbają także prezenterzy stacji 4fun.tv siostry ADiHD, Ola Ciupa, Kristina Kurcheva i Jacek Januszko. Za to w strefie Plusa i Cyfrowego Polsatu dużą dawkę dobrego humoru i moc atrakcji wszystkim plażowiczom zapewni dwóch kreatywnych i pozytywnych chłopaków - Czarek i Robert z grupy Abstrachuje. W ramach kampanii AVON Kontra Rak Piersi przygotowane będą dwie strefy - w jednej z nich w każdą sobotę będzie można wykonać bezpłatnie USG piersi, a w drugiej poznać tajniki makijażu, wziąć udział w konkursach promujących profilaktykę i kupić produkty z Różową Wstążką. W strefie Born2be znajdować się będzie showroom, w którym wszyscy plażowicze będą mogli zobaczyć i przymierzyć najnowszą kolekcję oraz wziąć udział w różnych aktywacjach: gifbudka, strefa Do It Yourself do personalizowania trampek za pomocą akcesoriów oraz koło fortuny. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Zostanie pokazane specjalnie przygotowane na tę okazję przedstawienie "Niestraszki", które będą świetną lekcją bezpieczeństwa. Dodatkowo, w specjalnym namiocie będzie można wykonać podstawowe badania profilaktyczne m.in. pomiar ciśnienia, a także skorzystać z konsultacji dermatologicznych. O sportowe wyzwania zatroszczą się Plus i Cyfrowy Polsat, organizując turnieje w piłkarzyki, siatkówkę plażową i turnieje gamingowe, a odważni będą mogli spróbować swoich sił na 8-metrowej ścianie wspinaczkowej. Dodatkowo o piłkarskie emocje zadbają prezenterzy Polsatu Sport Mateusz Borek, Bożydar Iwanow, Paulina Chylewska i Karolina Szostak. Ponad to w specjalnej strefie 601 100 100, będzie można dowiedzieć się wszystkiego o bezpiecznym wypoczynku nad wodą, poznać możliwości i zalety aplikacji RATUNEK oraz uczestniczyć w instruktażu udzielania pierwszej pomocy prowadzonym przez ratowników WOPR.

W każdą sobotę w godzinach 18:00-20:00 będą odbywać się plenerowe koncerty, na których zaśpiewają: Red Lips (14.07. Olsztyn, 28.07. Ustka, 4.08. Kołobrzeg, 18.08. Międzyzdroje), Ewelina Lisowska (7.07. Krynica Morska, 21.07. Łeba) oraz Antek Smykiewicz (11.08 Świnoujście).

Relację telewizyjną prowadzoną przez Rafała Maseraka i Elżbietę Romanowską będzie można obejrzeć w każdą niedzielę, od 15 lipca, o godzinie 19:30 w Polsacie, a reemisję programu w soboty o godzinie 11:00 w Super Polsat.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający