Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Marek Molak kolejnym uczestnikiem show "Twoja twarz brzmi znajomo" (akt.)Drukuj

Twoja twarz brzmi znajomoAktor Marek Molak wystąpi w jubileuszowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", którą widzowie zobaczą w Polsacie już od września.

Marek Molak to aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i dubbingowy. Jest też piosenkarzem, wokalistą zespołu rockowego Ava i autorem debiutanckiej płyty "Po drugiej stronie".

Marek Molak

Artysta dał się zapamiętać m.in. jako odtwórca głównych ról w spektaklach "Piotruś Pan" w Teatrze Roma oraz "Przebudzenie wiosny" w Teatrze Rozrywki. Większość widzów zna go jednak przede wszystkim z licznych seriali telewizyjnych, w których występuje (m.in. "Barwy szczęścia"). W związku z bogatym doświadczeniem dubbingowym wiele osób może też kojarzyć jego głos. Użyczał go do m.in. "Króla Lwa", "Hello Kitty", "Oliviera Twista" i "Rybek z Ferajny".

W nadchodzącej serii show zobaczymy również : piosenkarkę Honoratę Skarbek, aktorkę Adrianę Kalskę wokalistę Mateusza Ziółko, aktora i piosenkarza Rafała Szatana oraz aktorkę Katarzynę Maciąg.

Aktualizacja (07.07): Aktorka Michalina Sosna będzie kolejną uczestniczką show.

Aktualizacja (08.07): "Boogie'' - wokalista zespołu Łobuzy w dziesiątej serii "Twoja twarz brzmi znajomo".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający