Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Beata Lubecka pożegnała się z widzami Polsat News (wideo)Drukuj

Polsat News (HD)8 lipca Beata Lubecka po raz ostatni pojawiła się na antenie Polsat News - w programie "Śniadanie w Polsat News". Na zakończenie audycji pożegnała się z widzami, a od polityków biorących udział w programie otrzymała kwiaty.

"Żegnam się z tym programem, żegnam się z Polsat News. Chciałam widzom Polsat News podziękować za te 10 lat. Życzliwym za życzliwość i wsparcie, krytykującym bardzo dziękuję za krytykę, bo krytyka jest zawsze wskazana. Trzeba się zawsze doskonalić, a ja nie jestem alfą i omegą" - powiedziała Beata Lubecka.
Beata Lubecka przez 10 lat pracowała w kanałach informacyjnych grupy Polsat, m.in. jako prowadząca programy: "Gość Wydarzeń", "Śniadanie w Polsat News", "Rozmowa polityczna" i autorskiego formatu "Pociąg do polityki". Była też współprowadzącą audycję "Śniadanie Radia ZET i Polsat News" (wspólny program obydwu redakcji). Od września rozpocznie współpracę z Radiem ZET.

Kolejne wydanie "Śniadania w Polsat News" w najbliższą niedzielę. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie nowym gospodarzem programu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający