Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Dariusz Ociepa zastąpi Beatę Lubecką w "Śniadaniu w Polsat News"Drukuj

Polsat News (HD)Dariusz Ociepa, znany widzom Polsat News oraz "Wydarzeń", został nowym gospodarzem programu "Śniadanie w Polsat News". Zastąpi w tej roli Beatę Lubecką, która rozstała się ze stacją.

Dziennikarz w nowej roli zadebiutuje już w najbliższym wydaniu "Śniadania w Polsat News" 15 lipca.
Dariusz Ociepa
"Polityka krajowa, zagraniczna czy gospodarka każdego dnia elektryzują opinię publiczną. Prowadzenie »Śniadania w Polsat News«, gdzie ścierają się temperamenty i opinie rządzących i opozycji, to duże wyzwanie. Na pewno nie będzie nudno. Zapraszam wszystkich już w najbliższą niedzielę, 15 lipca do Polsat News" - mówi Dariusz Ociepa.
Dariusz Ociepa związany jest z Polsat News od początku istnienia stacji. Od 7 lat jest reporterem głównego wydania "Wydarzeń", gdzie przygotowuje materiały dotyczące bieżących wydarzeń politycznych. Na antenie Polsat News prowadził dotychczas takie programy jak "Graffiti", "To był dzień", czy "Prezydenci i Premierzy". Wraz z kilkunastoma dziennikarzami z całego świata uczestniczył w stażu w siedzibie amerykańskiej telewizji informacyjnej CNN w Atlancie. Wcześniej związany był m.in. z "Wiadomościami" TVP czy TV Biznes. Studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim oraz dziennikarstwo.

"Śniadanie w Polsat News" jest obecne na antenie kanału od stycznia br. W audycji zaproszeni goście, politycy z pierwszych stron gazet, podsumowują najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Program jest emitowany na żywo, w każdą niedzielę o godzinie 9:05.

Foto: Polsat / K.Dubiel
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający