Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Polk, Strasburger, Kozakiewicz i Hanke w nowym reality-show Polsatu. Premiera we wrześniuDrukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat pokaże polską edycję formatu "Better Late Than Never", zatytułowaną "Lepiej późno niż wcale". Reality-show pojawi się w jesiennej ramówce stacji.

W programie czworo mężczyzn: aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, najbardziej niepokorny polski sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke wyruszają w egzotyczną podróż życia, w której towarzyszy im przewodnik Rafał Masny z internetowego kanału Abstrachuje.

Odwiedzą Japonię, Koreę i Indonezję. Przemierzą niemal trzydzieści tysięcy kilometrów, przekonani, że wiedzą o świecie już wszystko… I odkryją go na nowo. Będzie zabawnie, zaskakująco, a czasem nawet… przerażająco.

Format "Lepiej późno niż wcale" realizuje firma Golden Media Polska. Za produkcję z ramienia Polsatu odpowiada Maciej Myszka, a z Golden Media Polska - Grzegorz Piekarski. Program zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat we wrześniu.
#1 | Viking dnia 09.08.18 16:04
Ramówkę Polsatu można sprawdzić w tym PROGRAMIE TV:
https://programtv...cja/polsat

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający