Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NASZ NEWS: EVOBOX LITE - nowy dekoder Cyfrowego PolsatuDrukuj

Cyfrowy PolsatSerwis cyfrowypolsatnews.pl dotarł do najnowszych materiałów promocyjnych Cyfrowego Polsatu, z których wynika, że niebawem do oferty operatora trafi nowy dekoder EVOBOX LITE.


Odbiornik pozwala na korzystanie z serwisów online - Cyfrowy Polsat GO i HBO GO. Posiada m.in. wbudowany moduł Wi-Fi, który umożliwia bezprzewodowe połączenie z Internetem.

Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy Cyfrowy Polsat oficjalnie zaprezentuje nowy model dekodera oraz od kiedy będzie dostępny w punktach sprzedaży.

Przypomnijmy, że w grudniu 2017 roku serwis cyfrowypolsatnews.pl jako jedyny informował o rejestracji przez Cyfrowy Polsat Trade Marks w Europejskim Urzędzie ds. Własności Intelektualnej trzech znaków towarowych, wśród których był ten o nazwie EVOBOX LITE.
#1 | Krzysiu dnia 21.07.18 13:37
Wszystko ładnie pięknie, ale czekamy na dekoder 4k.
#2 | mikun8 dnia 23.07.18 11:28
Trochę to dziwne że Polsat zamiast wypuszczać nowe dekodery z lepszymi parametrami np:4K cofa się do tyłu ....ale pewnie zakup LM kosztował swoje ....a mało naiwnych na dodatkowe opłaty (pakiety) więc trzeba szukać oszczędności ... Tak jak kanały w jakości Super HD (CO TO ZA NOWE POJĘCIE ) niech zaczną nadawać w HD a nie psełdo HD (bitrate na niektórych kanałach powala ) ........ Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający