Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Nowe sezony "Policjantek..." oraz "Sprawiedliwych..." w CzwórceDrukuj

Czwórka (TV4 - HD)We wrześniu na antenę Czwórki powrócą premierowe odcinki seriali "Policjantki i Policjanci" oraz "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny".

Ósmy sezon "Policjantek i Policjantów" zakończył się dramatycznym finałem: czy bomba na komendzie wybuchnie oraz jak z afery z forsą wyplącze się Mikołaj i Wysocka?

Bandyci będą mierzyć z broni do Białacha, bo ten nieświadomie przywiózł na okup pocięte gazety zamiast prawdziwej gotówki. Przed gangsterami dylemat. Zabić dwóch gliniarzy i pożegnać się z pieniędzmi? A może próbować jeszcze wymóc na Mikołaju i Oli jej oddanie? Zapadnie szybka decyzja.

W nowym sezonie widzowie zobaczą wielu nowych bohaterów. Będą świadkami losów prywatnych młodych adeptów oraz zmagań w walce o to, żeby móc zostać policjantami.

Punktem wyjścia w nowym sezonie serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" jest szereg wydarzeń wieńczących poprzednią serię, który dla większości naszych bohaterów skończył się bardzo dramatycznie. Agata uciekła z domu, Kuba wyprowadził się od Wach, Jawor i Górska przy nieocenionej pomocy Kingi dorwali wreszcie seryjnego mordercę, Edmunda Pałęckiego. Największe tąpnięcie nastąpiło jednak w życiu Bruna Sawickiego. Razem z Moniką został zatrzymany przez kolegów z macierzystego Wydziału i przekazany w ręce warszawskiego prokuratora prowadzącego śledztwo przeciwko Jareckiemu.

Produkcja zdradza, że pojawią się nowi kryminalni. Jednym z nich ma być Hubert, którego połączy z Dagą nie tylko zawodowa relacja.

Natomiast osadzony w areszcie Sawicki ma poważne kłopoty. Prokurator zarzuca mu współudział w przestępstwach Jareckiego i Moniki, co gorsza ma na to mocne dowody. Czy wyjdzie z tego cało?

Bardziej niż w poprzednim sezonie widzowie poznają również prywatne życie Kubisa i jego małżeństwo. Wielkim krokiem zbliżają się ich srebrne gody i choć Kubis zrobi wiele aby żona zapamiętała te chwile, wszystko pójdzie nie tak.
#1 | hektor dnia 30.07.18 20:24
jakie żona Kubisa jakie srebrne gody scenarzystom radze jeszcze raz obejrzeć pierwszy sezon serialu

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający