Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Pierwsze informacje o ofercie kanału Polsat Rodzina. Program śniadaniowy w ramówceDrukuj

Polsat Rodzina (HD)W ofercie nowopowstającego kanału Polsat Rodzina znajdzie się program śniadaniowy. Stacja rozpoczęła właśnie poszukiwania prowadzących.

Szczegóły nowej audycji nie są jeszcze znane.

Telewizja Polsat od kandydatów na prowadzących oczekuje umiejętności pracy przed kamerą i naturalnego stylu bycia w studiu, umiejętności prowadzenia rozmów i łatwości w nawiązywaniu kontaktów, otwartości, doświadczenia w pracy z dziećmi, zainteresowania tematami związanymi z rodziną, umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu programów telewizyjnych na żywo.

Osoby spełniające powyższe kryteria proszone są o przesłanie życiorysu zawodowego ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres rekrutacja@polsat.com.pl z dopiskiem "Prowadzący" w tytule. Oferty można nadsyłać do 20 sierpnia.

Telewizja Polsat otrzymała już koncesję satelitarną na nadawanie stacji Polsat Rodzina. Nie wiadomo jednak, kiedy kanał wystartuje.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający