Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Ślad" - nowy serial kryminalny Polsatu na jesień (wideo)Drukuj

Polsat (HD)W jesiennej ramówce Telewizji Polsat zadebiutuje nowy serial kryminalny "Ślad". Premierowy odcinek zostanie wyemitowany 10 września.


Produkcja przeniesie widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych. Akcja serialu osadzona jest w Centralnym Wydziale Śledczym.

Grupą specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ dowodzi Renata Różańska (Anita Jancia) podinspektor policji, profesor nauk medycznych - biochemik.

Ona współtworzy wydział od samego początku. "Żelazna dama" jest trudnym, ale sprawiedliwym liderem zespołu. Zawsze może liczyć na swojego zastępcę - nadkomisarza Rafała Walczaka (Mariusz Jakus), chociaż jest jedynym pracownikiem wydziału narzuconym jej przez przełożonych. Mężczyzna działa na granicy prawa i w związku z tym często wchodzi w konflikty ze swoją szefową.

Do zespołu Renaty należy jej przyjaciółka - lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało), dla której widok krwi i zwłok jest rzeczą normalną jak poranna kawa.

W CWŚ bardzo przydaje się nieustępliwy, ale pełen uroku osobistego technik IT Tomasz Bączyk (Kamil Szeptycki). Został zaproszony do wydziału przez Renatę, chociaż ma za sobą kryminalną przeszłość. Ten komputerowy geniusz i haker nie ma sobie równych w cyberświecie, we włamywaniu do komputerów i baz danych.

W poszukiwaniu śladów na miejscu zbrodni nieoceniony jest podkomisarz Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz) - doświadczony, ale bardzo zagadkowy analityk.

W skład specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego wchodzi aż czternastu ekspertów: dochodzeniowcy, baliści, śledczy z wojskową przeszłością, specjaliści w obszarze nauk biologicznych i ścisłych oraz lekarze medycyny sądowej.

W nowym serialu kryminalnym "Ślad" obok Anity Janci, Mariusza Jakusa, Aleksandry Hamkało, Cezarego Łukaszewicza i Kamila Szeptyckiego występuje plejada młodych aktorów, a wśród nich: Agnieszka Kawiorska, Piotr Witkowski, Marta Jarczewska, Krzysztof Wach, Paulina Mikuśkiewicz, James Malcolm czy Zuzanna Pawlak.

"Ślad" to polska wersja formatu opracowanego przez TeleAlliance Media Holding AB. Za produkcję serialu odpowiada firma Tako Media. Producentem i reżyserem formatu jest Okil Khamidov. Reżyserami części odcinków są również: Robert Wichrowski, Maciej Dutkiewicz, Mariusz Palej, Jan Kidawa-Błoński i Wojciech Nowak. Scenariusze są adaptowane przez grupę scenariuszową w składzie: Grażyna Wilczyńska, Marcin Grabowski, Andrzej Staszczyk i Patrycja Spychalska.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający