Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Ewa Farna będzie przewodziła jury w "Śpiewajmy razem. All Together Now"Drukuj

Polsat (HD)Piosenkarka Ewa Farna została kapitanem stuosobowego składu jurorskiego w programie "Śpiewajmy razem. All Together Now". Format zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat we wrześniu.

"Śpiewajmy razem. All Together Now" to program, jakiego jeszcze nie było, uczestników będzie bowiem oceniać aż stu jurorów - ekspertów muzycznych, wokalistów, osobowości z wyjątkową charyzmą. To największy panel jurorski w historii telewizji, przed którym wystąpi cała plejada utalentowanych uczestników, prezentujących różne gatunki muzyczne i wszystkie style wokalne.

Prowadzącym show będzie artysta kabaretowy - Igor Kwiatkowski.

"Śpiewajmy razem. All Together Now" opiera się na jednym prostym założeniu - należy wykonać utwór tak, by porwać do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów. Im więcej osób wstanie ze swoich miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, tym wyższy będzie jego wynik. Uczestnikami będą zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, soliści, duety, a także większe grupy muzyczne.

Na cały program składa się osiem odcinków. Dwójka wokalistów, która w każdym odcinku poderwie z krzeseł największą liczbę sędziów, przechodzi do finału, w którym zawalczą o nagrodę pieniężną.

W stuosobowym panelu jurorskim zasiądzie cała plejada ekspertów muzycznych, a wśród nich:

Nick Sinckler - amerykański wokalista i showman. Śpiewał w chórkach Dama Josepha, Billy Portera, Natalii Kukulskiej.

Anja Orthodox - obdarzona charakterystycznym głosem wokalistka zespołu Closterkeller. Autorka tekstów i kompozytorka. Współpracowała z zespołami Sweet Noise, Voo Voo, IRA.

Dariusz Kordek - aktor musicalowy, teatralny i filmowy. Znany m.in. z ról w "Młodych Wilkach","Poranku Kojota" czy filmie "Sztos". Występował w teatrze Buffo, Rampa i Roma.

Krzysztof "Jary" Jaryczewski - polski muzyk rockowy, kompozytor, autor tekstów, współzałożyciel i pierwszy wokalista zespołu Oddział Zamknięty. W 2003 założył zespół Jary OZ, składający się z byłych muzyków zespołu Oddział Zamknięty oraz formacji Jary Band.

Madox - wokalista, autor tekstów, kompozytor, model. W 2012 wydał album "La revolution sexuelle" utrzymany w stylistyce electro pop i dance.

Saszan - wokalistka pop, jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek młodego pokolenia. Pracuje aktualnie nad swoją drugą płytą.

Ewa Gil - skończyła wokalistykę pod kierunkiem Eli Zapendowskiej, wygrała "Szansę na sukces" z Czerwonymi Gitarami, śpiewała w chórkach, a dziś jest słynną wizażystką gwiazd.

Michał Stawiński - wokalista zespołu Oberschlesien, finalisty 4 edycji programu "Must be the music". Po rozpadzie zespołu w 2017 założył nowy: NeuOberschlesien.

Tabb Bartosz Zielony - współcześnie najsłynniejszy polski producent muzyczny i inżynier dźwięku związany ze sceną muzyki popularnej i hip-hopowej. Współpracował z wieloma polskimi artystami m.in. Sylwią Grzeszczak, Natalią Szroeder, Eweliną Lisowską.

Conrado Yanez - zwycięzca 10. edycji "Must be the music". Filipińczyk od lat mieszkający w Polsce. Ze względu na charakterystyczny, aksamitny głos został okrzyknięty drugim Luisem Armstrongiem.

Ramona Rey - piosenkarka, nauczycielka wokalu, dyplomowana mezzosopranistka. Występowała m.in. na scenie Teatru Narodowego w Warszawie i Opery Bałtyckiej w Gdańsku.

Program zadebiutował w styczniu 2018 roku w Wielkiej Brytanii i okazał się wielkim sukcesem - gromadził średnio prawie cztery miliony widzów. Dlatego przygotowywana jest już druga edycja. Format będzie również realizowany m.in. w Brazylii, Australii, Niemczech i Francji.

Producentem "Śpiewajmy razem. All Together Now" jest Endemol Shine Polska.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający