Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Septagon" - kolejna jesienna nowość Czwórki (wideo)Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)3 września Czwórka zaprasza na premierę serialu "Septagon", który emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 18. Głównymi bohaterami nowej produkcji są pracownicy biura detektywistycznego - tytułowego Septagonu.

Oryginalny polski format łączy elementy sensacyjne, przygodowe i komediowe, a fabularnie opiera się na pełnych zwrotów akcji historiach, które poznajemy przez pryzmat prowadzonych przez detektywów śledztw oraz na równolegle rozwijanych wątkach osobistych głównych bohaterów.

W rolach głównych zobaczymy Żanetę Tymków, Anetę Rak, Elżbietę Lisowską, Marcina Malika, Michała Waleszczyńskiego, Pawła Jeziółkowskiego i Wojciecha Zygmunta.


"Septagon" reżyserują Dominik Matwiejczyk, Michał Węgrzyn, Robert Wrzosek, Piotr Sarzyński, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski i Tomasz Protokowicz, a producentem serialu jest firma TAKO MEDIA.

Na jesień Czwórka przygotowała także inne nowości: serial "Oko za oko" oraz program "Gwiazdy Kabaretu".
#1 | Elo dnia 28.12.18 18:49
Beznadziejny .Stare odcinki były ciekawe bardziej poważne a ten Septagom to masakra i ta pani Irenka ?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający