Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Kanały Polsat Sport Premium w Netii i UPC PolskaDrukuj

Kanały Polsat Sport PremiumKlienci Netii i UPC Polska otrzymają dostęp do dwóch kanałów Polsat Sport Premium oraz czterech serwisów pay-per-view Polsat Sport Premium.To jedyne stacje, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.

Od dzisiaj w nowej promocji Netii pakiet Polsat Sport Premium dostępny jest w cenie usługi telewizyjnej. Na przykład pakiet: Internet 150 Mb/s z Telewizją z 91 kanałami (46 HD) - w tym pakiet Polsat Sport Premium - dostępny jest do końca roku bez opłat abonamentowych, a po okresie bezpłatnym kosztuje 80 zł miesięcznie (z rabatem smartDOM 70 zł).

Obecni klienci Netii, którzy nie posiadają jeszcze usługi TV, również mają możliwość jej zakupu w ofercie promocyjnej z pakietem Polsat Sport Premium z darmowym okresem do końca roku (po tym okresie cena uzależniona jest od wybranego wariantu usługi telewizyjnej). Abonenci Telewizji Osobistej Netii mogą również dokupić sam pakiet Polsat Sport Premium za 40 zł lub przedłużyć umowę i przejść na jedną z nowych promocji, w których kanały z Ligą Mistrzów i Ligą Europy UEFA dostępne są w ramach abonamentu.

Netia przygotowała również ofertę dla klientów, którzy nie są fanami piłki nożnej, ale cenią dobrą rozrywkę. Sztandarowa oferta dla takich osób, to szybki, stacjonarny dostęp do internetu, również w technologiach światłowodowych, z usługą telewizyjną dla całej rodziny (89 zróżnicowanych tematycznie kanałów, w tym 44 w HD), do końca roku za 0 zł, a następnie w stałej cenie 50 zł (z rabatem smartDOM 40 zł miesięcznie).

Szersze informacje na temat wszystkich dostępnych wariantów ofert promocyjnych i usług dodatkowych znajdują się na stronie: www.netia.pl/liga-mistrzow.

UPC Polska szczegóły oferty przedstawi wkrótce.

Przypomnijmy, że Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 to nowe, całodobowe kanały sportowe dostępne już od 21 sierpnia w jakości Super HD. Natomiast cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium 3-6 uruchamiane będą w dni meczowe - wtorki, środy i czwartki. Pakiet stacji dostępny będzie również m.in. w Cyfrowym Polsacie i nc+.
#1 | WERONA dnia 13.08.18 18:53
Czekamy na Polsaty Sport Premium w East&West ...
#2 | Viking dnia 27.08.18 12:01
Ramówkę kanału Polsat Sport Premium 1 można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
https://programtv...rtpremium1

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający