Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Kanał z oferty CP przejdzie rebranding. BBC HD zmieni się w BBC FirstDrukuj

Cyfrowy Polsat26 października w Polsce zadebiutuje kanał telewizyjny BBC First. Stacja będzie wzbogacona o napisy w języku polskim oraz angielskim i w ofertach operatorów (m.in. w Cyfrowym Polsacie) zastąpi BBC HD.

BBC First, który do tej pory był udostępniony w Australii, RPA, Beneluksie i na Bliskim Wschodzie, jest adresowany do publiczności, poszukującej oryginalnych, innowacyjnych brytyjskich seriali typu premium.

Kanał zadebiutuje serią uznanych tytułów, w tym po raz pierwszy dostępnym w Polsce nagrodzonym nagrodą BAFTA serialem "Broken" z udziałem Seana Beana ("Gra o tron"), który wcieli się w rolę katolickiego księdza prześladowanego przez własną przeszłość. Jest to dramatyczna opowieść o odkupieniu, współczuciu i wybaczeniu.

Wśród pozostałych godnych polecenia pozycji znajduje się nominowany do nagrody BAFTA serial kryminalny "Unforgotten", w którym Nicola Walker ("River", "Collateral"), jako detektyw policji odkrywa szokujące i głęboko skrywane tajemnice oraz walczy o sprawiedliwość dla ofiary dawno zamkniętej - choć nierozwikłanej - sprawy.

Kolejna premierowa propozycja to wciągający i poruszający do żywego thriller psychologiczny "Paula" o niestabilnej emocjonalnie nauczycielce, której świat wymyka się spod kontroli po jednej nieprzemyślanej nocy.

W ramówce znajdzie się także oparta na prawdziwej historii miniseria "In Plain Sight", opowiadająca o próbie schwytania seryjnego mordercy i gwałciciela, który terroryzował Wielką Brytanię w latach 50-tych oraz osadzony w Tanzanii serial "The Kettering Incident" - mroczna i tajemnicza opowieść z elementami science fiction z Elizabeth Dębicki w roli głównej ("Nocny recepcjonista").

Na BBC First zagości też najnowszy sezon "Doktora Who" z Jodie Whittaker w roli głównej. Stacja zaoferuje widzom premiery najbardziej oczekiwanych nowych produkcji, ale także nowe sezony tych znanych i docenianych przez publiczność, jak "Ojciec Brown" czy "Śmierć pod palmami". W ofercie nie zabraknie też miejsca dla pozycji dedykowanych dla całej rodziny jak "The Durrells", "Nasze Zoo" czy "Sinbad".

Kanał BBC HD melduje się w dekoderach Cyfrowego Polsatu na pozycji 142.
#1 | Tv dnia 13.08.18 19:35
Szkoda że napisy tylko powinien być też lektor do wyboru

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający